Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A döntéskor nem érzed a súlyát. Maximum ha eldőlsz. Menet közben nem érzed a súlyát.
Persze nem sokat megy úgy az ember, de amikor egyik kanyarból a másikba borítod nem mindegy (szőrszálhasogatás).
Nekem az Indian 420 Kg. Na az nehéz.
Hová? Mikor?
Ha jól tudom a hondának már valami továbbfejlesztett ABS-e van.
Ha nem küldte volna még át senki a service manual-t akkor dobj egy mail és átküldöm...
Két hete voltam 12-esen, nem cseréltek benne semmit, csak olajat+szűrőt.
Nem kell mindent megcsináltatni, kérhetsz csak olajcserét, aztan kész. Fékfolyadékot cserélni? Én nem is használtam... A szervízkönyvben amúgy benne van, mit kéne csinálni elméletileg, de ez persze a használattól is függ.
Szerintem is csak olajcsere,de fékfolyadékot,hűtővizet,gyertyát,stb...mondott a srác a telefonba
Szerintem megveszem az olajat és a szűrőket azt kicserélem én
Hát sajna nem emlékszem, de akkor ha az az előírás, hogy 12e-nél gyertyacsere, akkor tuti meg is volt. 18e-nél nincs csak egy sima olajcsere, nem?
Köszi a válaszokat!
Kint volt a 12000es!
Tényleg a számlákat megnézem,csak valahová elkevertem
Most jönne a 18000 de a BigBang mindent ki akar cserélni
Ööööö, hol volt a 12e szervíz? Ha német, akkor igen, ha BigBang, akkor nem. A német mindig precízen megcsinált minden előírtat. Nézd meg a szervízkönyvet! A számlának is benne kell lennie!
A német teszteket ne vedd komolyan, mindig a Kawát hozzák ki utolsónak, és a BMW-t elsőnek...
Szia Csutka nagyon eltüntél
A Kicsi Z-be volt cserélve gyertya?(12000 nél?)
Na és persze Helló Mindenki, natürlich! Kicsit el vagyok úszva, de ez nem meglepő...
Az ABS miatti pár kiló az égvilágon semmit se számít.
Szia Gaga! Nekem ABS-es volt (most Panyo tud a további tapasztalatokról informálni..), de nem voltam tőle elájulva, pl. az Alpokban lefele a szerpentinen rettentő idegesítő volt, folyton bekapcsolt a legjobb kanyaroknál... Más esetre nem emlékszem, hogy mondjuk az életemet mentette volna meg, de aztán lehet, hogy volt ilyen, csak mivel itt vagyok, ezért nem tudok róla... Vagy mi... Mondjuk én köztudottan nem tudok fékezni... Szóval ez lehet, hogy nem mérvadó...
Jön valaki a Kawa tesztnapra?
ugyan az az email címem mint az msn
köszönöm szépen
:)
esöben bátrabban merek fékezni,vagy ha poros ,zúzalékos az út picit nagyobb a tartalék mert fölengedi a nyomást.Kipróbáltam direkt rossz úton satufékkel és csak jót tudok mondani végig kontrollálható a kormányzás.Persze ez kanyarban,ledöntve mitsem ér ha netán már oldalirányu a csúszás.
Szívesen!
Megkaptam a mailt!
Egy pár perc és intézkedek!Nekem egy oldalon rajt van elvileg!
Ha van msn címed mert akkor elküldöm ott!
Hi all!
Nekem a service manual Dry Weight 203kg (M) 207kg
Nekem az abs már segített
köszi
írtam neked emailt
megköszönném ha lefényképeznéd a nekem való 4-5 oldalt köszi
Az új Z súlyával kapcsolatban puskáztam kicsit!
A réginek elvileg 218kg a menet kész tömege!
Az újqbb nehezebb lenne?
Sajnos ebben nem tudok segíteni!
Személyes tapasztalatom nincs és sajna nem is hallottam!
Z-kről alapjában személy szerint rosszat még nem hallottam!