Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aki nem dolgozik ne is egyék
na majd látjuk persze azt nem is szabad majd látod max megírom,hogy hol leszünk és ha úgy alakul akkor jössz de ha máskor nem majd a Béla féle guruláson... már úgy várom
sajnos én sem tudom még, hogy hogyan lesz a húsvét
mennék nagyon szívesen, meg az ugye abszolút munkaszünet, csak kéne addig munkát találnom, hogy ne írjam nullára magamat
régen én is szerettem bejárni melózni, szerintem csak úgy van értelme
No igen elég gáz nem szeretek itthon lenni hülyén hangzik de szeretek bemenni dolgozni még ha néha tele is van a tököm mindegy az csak legyen valami meló főleg a mostani helyzetbe nem is tudom,hogy is lesz ez a húsvét már foglalni kéne lefele a szállást de nem igazán akar összeállni a létszám mi innen(Debrecen és környéke) vagyunk vagy 8-10 en így hát majd az utolsó percbe majd látjuk,hogy lesz e szállás és hány főre
te szegény betegen otthon lenni nem a legjobb mulatság. de legalább kipihened magad tegnap én is átfagytam, mire hazakeverestem, de azért nagyon jó volt
állás lesz majd, nem szégyen semmilyen munka, max. egy ideig nem lesz olyan, mint amilyet feltétlenül szeretnék
remélem akkor sikerül minél hamarabb túladni a cuccokon nekem is nagyon pezseg a vérem már azért is vagyok úgy rákattanva a húsvétra ha senki nem jön én akkor is megyek nem fogok tán itthon kotlani bár hétvégén gurultam egy kicsit de csak hűvös volt még igen csak annak iszom most a levét leütött a kór itthon nyomom az ágyat 39fokon és milyet keresel ne is legyen rosszkedved biztos hamar találsz sokkal jobbat
2 mátrázás után elkopott a csizmáim orrán a koptató
persze, a kikerült alkatrészeket megpróbálom minél előbb eladni
itt a tavasz, motorozhatnékom van munkahelyet keresek, mert ez a mostani enyhén szólva nem vált be de legalább nincs emiatt rossz kedvem , majd lesz másik
jól tippeltem akkor a z jét meg eladod és amúgy mizu,hogy vagy
a villa nem olcsó, gyanítom hogy 100 fölött van, bontóból
már csak abból kiindulva, hogy a Z teleszkópjai 80ért eladhatóak a bontós szerint
pfffff na ez a nem mindegy azt tudtam mert már mondtad,hogy zx 10 az eleje csak a villa érdekelt volna szóval jó lett és ez a lényeg .
De a kollégának az egy kerekezés miatt kéne megfordítani hogy egykeró közbe ne váltson mellé
sok
a szerelő minden alkatrészt a zx10ből vett ki, így aztán a fejidom felfogatásához is szükség volt egy kevés munkához. a fékek más helyen vannak, úgyhogy új fékcsövek is kellettek, új sárvédő. ez még nincs is meg
Buldog vagyok hogy tetszik a tehén hisz gondolom nem keveset költöttél rá csak az elej mennyi volt
Hellooooo
Szép napot .
Jóreggelt
tegnap kipróbáltam a Tehenet ....
a fülig érő vigyor nem írja le teljesen hűen az érzést a korábban aknáknak tűnő kisebb/nagyobb aszfalthibák mintha nem is lennének. a fejidom egyszer nem zörrent meg, pedig volt gödör rendesen az úton mintha kisimult volna a világ
a fékek meg ... nem bólint be a motor, viszont stabilan és pontosan ott fog, ahol szeretném nagyot fékezni nem mertem ebben a hidegben, de így is egy álom volt
én nem vagyok egy motorzseni, de az átalakulás egyszerűen bámulatos
igen, így pontosan látható a dolog

én sem vagyok egy versenyző de szerintem a Z-n csak akkor fog a váltó alatt a csizmád leérni ha rögtön utánna leér a vállad meg a bukód és a tükör is (a kavicságyban)
Ez logikus magyarázat. De annyira ledöntve, ahol már leérne az egyébként vagy 15 centivel feljebb rakott lábtartón a csizmája, szerintem nem fog felfelé váltani. Lefelé se nagyon. Szerintem. Bár én tök béna vagyok a motorozáshoz, pláne a versenyzéshez. Csak ezért megfordítani egy egyébként utcán használt motor váltóját... tök felesleges macera.
igen az 5 ös csavarnál lévő alkatrésznek kell fordítva állni . de sanszos hogy a gyárit nemtudod ugy megfordítani hogy jó legyen . ahhoz csináltatni kell egyet , de gondolom lehet valahol venni is .

Ééééééés itt a helyes megoldás!
akiket én ismerek és idehaza versenyeznek, mindnek meg van fordítva a váltója tény, hogy más szerkezettel van megoldva, mint a Z-n
az mondjuk nekem eszembe sem jutott, h aki kérdezte, az a Z-n szeretné megfordítani
Orsi, tessék Brian-t kifaggatni, mert tényleg izgat a dolog.
Azért olyan mély döntésnél, ahol a csizma beleérne a betonba, nem nagyon váltanak, . Inkább csak húzzák a fülét.