Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Ha valakit érdekel Bagster ülés !

40.000-ért vihető ! újszerű állapot, a vezető részén fekete színű műbőrre lett cserélve a zöld. már csak 2 vékony zöld csík maradt benne!
Sikítson ha vkinek kell!

Sziasztok!

Thnx
Jó estét
Köszönet Gyapi mesternek most már nekem is van üléspúpom
Csak még nem tudom milyen színű legyen?Zöld?grafit?Karbon?
benzinoumpa!
mas nem lehet...
Sziasztok! Tudok még érdekesebbet is mondani. Tele tankkal nem rángat a gépem, viszont, ha félig van akkor már igen. Amúgy 2004-es. A gyertyacsere meg már ráfér. Kösz a tanácsot!
Sziasztok!
Púpok eladók!Fényezésre előkészítve,12000 ft/db.
Na az nem lessz olcsó .... de legalább akkor tuti jó lesz
igen, mindenképp első-hátsó lánckerékkel együtt cseréld
Milyen lánc van fenn a ti gépeiteken ? mit ajánlotok ? nekem valami elég gagyinak tűnő cucc van fenn amit le is cserélek mert arra gynakszom h onnan jön a zakatoló hang .
Ha viszont láncot cserélek akkkor cseréljek lánckerekeket is ? ?
veszem
Kawasaki cegléd-en vettem
Hali
mennyi lenne és képet tudsz feltenni róla?
Valaki egy rövid bandázásra ma?
vettem ma olajat a kis Z- m be . Castrol Power1 olajat . ez 10W-50 es . talán az egyik legjobb ... azért ez mellet döntöttem mert ez volt legjobb árba 11e ért vettem 4 litert :)
Ha a bigicsekében vetted, akkor adj hozzá még legalább három hetet. De inkább többet...
Köszi szerintem is nagyon szép
Április első hetére mondták.
Lehet gratulálni?!?
Szép nagyon ez a zöld fekete Z . Még egy zöld felnícsík kell rá akkor nagyon tuti lesz . Én pár napja raktam fel a felnicsíkokat enyémre és nagyon feldobja a motort, kiemeli a vonalakat .
mikorra jön meg ?
ár?
évjárat?
750-es tulajoknak:
Z1000 sérülésmentes elej 9000km-rel még kipróbálható fékkel vagy anélkül is eladó.
Csak azokat néztem ami Z750. A többivel nem tudok mit kezdeni.
nézd végig azért, már Árpinak is sok E jelzéssel ellátott lámpája van
Amikor ilyet hajtottam csak jelzés nélkülit találtam. Amerikai autózok egy ideje, folyton ezen szarakodnak a rendőrök, ezért vetettem el. Mondjuk én a gyárit első nap rúgtam le róla és minit tettem fel. Azé köszi.