Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Steve,
Te mit csináltál azzal a szegény motorral?
A futómű, mondjuk dicséretes, de ahogy Figu mondta ez tényleg a klasszik Benettont idézi...
Köszi szépen a service manualt !
Szeva Sztivi!

Ez olyan Benetton feeling, direkt ilyen?

FIGU
Helló földi, gép jól szuperál?
Gondolom még nem igen használtad, elég tré volt az idő.

FIGU
átalakulás alatt....
Helo mindenki.Csak azért irok mert most vettem légszürőt 5500ft a papir,PinkMotors-nál itt volt.A sport 10000 párszáz a www.robogoház.hu-n a papir meg 4500ft ha van náluk?!Üdv.
Süt a nap, süt a nap!
Ja, csak Te cserét írtál, nem takarítást.
A hivatalos 180000 vagy 20000 kmenként talán, de rend a lelke mindennek alapon ezt is takarítjuk
He? Olajcserénként légszűrőcsere is?
Neem Megveszed a szűrőt és beteszed az 15 a következő szezonban lesz a 4-e mert a gyárból nem retkesen és használtan küldik ember

Viszont a gyárit cserélheted a következő olajcserénél újra...De ha papír akarsz akkor nézz szét a Hiflo háza táján
Jaja!Az igaz!
Erő az van benne bőven!
Azért nem is akarok teljesítmény növelés céljából sportszűrőt venni!
De szerintem maradok a gyárinál!15a szürő+4a tisztitó!Az már 19k!
Na igen, ha azt nézed hogy a tisztító készlet 4 ropi két olajcsere és bejön az ára Szerintem emiatt érdemes.

Túrázáshoz így is úgy is van bőven elég tartalék benne...
Értem!Köszi az infókat!
Beszéltem múltkor a kawásokkal!Ők mondták hogy a gyári szűrő 11 a sport pedig 15ropi!Azért gondolkodtam hogy vegyek-e inkább sportot!
Hát nehezen vehetek észre változást mert így vettem Olcsóbb a tisztító készlet mint egy új gyári vagy utángyártott szűrő...

Teljesítményben nem hinném hogy bármit befolyásol mert gyári a kipöfögő rendszer, ha sport lenne talán, de nem ez volt a cél csak a puszta praktikum....
Jó reggelt Mindenkinek!
Bituman!Neked sportszűrő van a mociban?
Észre lehet venni valami változást?
Itt egy beszélgetés a csajszival:
link
hetfon meg a no se fu....
Pénteken már a fű se nő, szóval erkölcsileg támogatlak ebben
Nem találtam ki..ÉN meg másnaposan sörözök:)
Nincs mit, a címet kissé eltoltam mert az & helyére kukac kell, de remélem kitaláltad....Ma sikerült a legdurvább olasz eszpresszót bedobni reggel és kicsit felpörgetett
Köszönöm

Küldtem e-mail-t!
Elgondolkodtató...
Szívesen látnám Én is ezeket a helyeket.
Viszont kíváncsi lennék egy ilyen utazás élettani hatásaira.
Fenét! Írj egy e-mailt a "nevem&nevem.hu"-ra valami postacímmel oszt feladom A légszűrőhöz adták, én viszont nem vagyok a matricák híve, úgyhogy grátisz átpasszolom
Tavasszal összegurulhatnánk és megveszem..