Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy K&N-t fel tudok ajánlani....
Ha adsz e-mail címet átküldöm a szerelési útmotatóját Annál részletresebb dolog nincs hozzá
Szóval!

Van valakinek felesleges matricája?
Előre is köszönöm!

Vaya Con Dios..
Az enyémben egy alkalom kivételéve mindig az volt/van. Nagyon bevált de amennyibe kerül annyiért ez a minimum
Nem oly' rég vettem Silkolene RRO4-et, de egyenlőre még a flakonban pihen. Remélem 7végén végre lesz idő az olajcserére. Idáig jókat hallottam róla, majd kiderül.
Szia Csutka! Meg mindenki!:)

Írtam neked iwiw-en.
Gratulálok
Aztaaaaaa! Köszi szépen, nagyon érdekes! Elmegyek én is megnézem...
Szép estét Mindenkinek!
Jenli!Gratula a géphez!
Fazer fórumon akadtam rá.
link
Nagyon komoly.
Jó éjt...
Átment a mail.
Gratulálok, ha szabad ilyet mondani...
Aztán vigyázz magadra!
Tudtam, úgy tudtam, de akkor még tagadtad . Öreg vagyok én, megérzem az ilyen dolgokat.
megköszönném ha átküldenéd . irtam egy mailt az adatlapodon levő
cimre . thx
A sikolene olajak valóban jók . minségiek . még a crossmotoromba töltöttem olyant egy időben .....
ma nagyon dicsérték nekem a fuchs silkolene olajat. Van valakinek tapasztalata erről?
Nem is olyan szomorúúúú....

Képzeljétek, Cézé apa lesz... Illetve már az, csak még egy ideig nem kell pelenkáznia...
(Most már eltelt annyi idő, hogy ki merem pletykálni... Úgyhogy reszkessetek, mert jövőre egyel többen megyünk túrázni... )
Üdv. a Z tulajok körében!
Ha szükséged van rá dobj egy mailt és átdobom neked a Service Manualod...
Nekem is jobban tetszik így és én is szerelmesebb lettem...
Ha jön majd egy kis jóidő akkor majd csinálok egy két képet...
Na lepek is befelyezem az abbamaradt munkam
köszi köszi
huh en asszem szerelmes vagyok ez a Zeee
Helló! gratula balesetmentes sok kilométert és tartós kapcsolatot én spec 6000-ren ként cserélek olajat+szűrőt Repsolt használok de itt vannak nálam sokkal jártasabbak e tudományba és bizti segítenek
Szomorúúú....
Üdv minden Kawásnak ! Már 24órája Z750 gazdi vagyok ! Egy 2004 es gépem van , 25e km-rel .. Örülnék ha ellátnátok pár jótanáccsal hogy mire kell egy ilyen gépnél odafigyelni . Gépkönyvet nemkaptam hozzá szoval minden info érdekel hogy mit mikor cseréljek.
Olajat mindenképpen akarok benne cserélne mert kitudjamilyen van benne .. meg akkor már szűrőt is .
Milyen olajat szeret ez a gép ?
köszi
jen