Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pitju velemenyet osztom azon a teren, hogy a regi motorosok kezdtek JAWA, Mz gepekkel, aztan lassan izzadtak ki a nagymotor arat, de kozben felmentek egy bizonyos lepcson is.
Ma szegyelik kis motorral kezdeni, nem masert, csak mert ok azon akkor, hogy neznek ki.
Akit igazan a motorozas fogott meg az kezdi kis motorral, aztan ugy megy felfele, akit csak a latvany erdekli az mindjart egy jooo nagyal kezdi, hogy legyen mit mutassanak az esti hirekben.

"Ezek inkabb tapasztalatok, mint egyeni elgondolas szulottei"
Így már értelek motoros barátom
Ja es bizony oriasi kulombseg van a ketto kozt!
Ha egy oreg neni nezi oket a jardarol, na neki biztosan egyforma mindketto.
Egyszeruen vannak a mindig into, segito, talalkozora jaro, turazo, kozutakon viselkedok, es vannak azok akik lof@xt se tudnak semmirol, csak rajottek, hogy mien vagany csavo a motoros, es mivel, hogy megengedhettek maguknak hat vettek egy motort, es fel/ala jarkalnak a varosba napestig.
(no nalunk a ciganyok csinalnak ilyesmit)
Ezt sem nagyon értem...
Mondjuk ide sorolnam azt is aki betartja az iratlan motorosszabalyokat...
Szerintem nincs különbség sem a vasárnapi sem a hétvégi, sem a cafe, sem semmilyen motoros között igazán.
szerintem ha valaki olyan dolgot áldoz a motorozásért ami igazán fontos neki v. szűkében van, na onnantól motoros a motoros
Motoros es motoros kozt van is kulombseg.
En azt mondom, hogy alapvetoen az tesz motorossa, ha muveled is azt!
Aztan vannak az igazi motorosok akik szivvel, lelekkel, meg a "vasarnapi", vagy "varosimotorosok", de nem szeretnek senkit megserteni evel!
Köszönöm
Valószínű igazad van
Csak tudod néha röhögnöm kell egy két "igazi motoroson"
Hajraaaaa!
Haha az en ER-emre is szavaztak 2en
32. és még nincs vége
Latom az adatlapodon, hogy azt kerdezed, "mitiol motoros a motoros?"
Ezen "kocsmavitaztak" a barataim, es a balesetem utan, mikor lattam a korhazudvarbol a motorosokat jonni menni akkor radobbentem a valaszra ami pofon egyszeru!
A motoros attol motoros, hogy motorozik! ENNYI
1 kalappal!
Hajrá Borsó!
Szurkoljatok!

9000fős poker tornán jelenleg a 62. helyen állok, és már csak 260 an vagyunk bent
http://www.r17.hu itt néz szét
Valaki dobna egy linket, ahol a legolcsobb a motorgumi (uj).
Kooooosz
De a faszom tele van a fantáziátlan, bizalmatlan, kétszínű beszari köcsögökkel. Tisztelet a kivételnek...mindenki bekaphatja
Látod tesa? Ez van. Ezt dobta a gép...
Hihi. Akkor jó komoly brigád fog kísérni, az amerikai autósok is egy emberként álltak fel...

Sebaj. Ezt is kiheverem majd valahogy. Majd motorozok, hogy megnyugodjak. Pl szombaton...
Szörnyű hogy egy ilyen fasszopó országban élünk
Ne add fel knapet! Véleményem szerint nagyon is jó ötlet ez a tombolás értékesítés, csak még nagyon sokan szellemileg nem értek fel arra a szintre, hogy ezt megértsék.
A fenyegetések ellen meg felállítunk egy Z-s őrzőbrigádot, és éjjel-nappal vigyázunk rád.