Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg kell, hogy nezzem, de asszem majusba nyitjak meg a fogarasi utat...
Az-az jó lesz.
kedvcsinálónak néhány fotó a Transzfogarasi útról.
Robís
Berettyóujfalu benzínkut.
Köszönjük a segítséget, számítunk rád.
Szia!
Ha nem bánod, és jöttök ZX-kupára, megkereslek pár tanács igazán nem árthat
sziasztok!
most latom hova keszultok en 2007ben voltam a transfagarason keresztul a vidraru tonal ,medveto,busteni,sentannato,paraid nagyon jo buli volt plane a transzfagaras azt ajanlom valtsatok mindenfele kepen penzt mert ugy jobban jartok vigyazatok mertt az e60 as uton szinte minden lakoteruleten van fix trafipax es mindig mukodik a transzfagaras elot mindenkepen tegyetek tele a tartalyt mert egyik oldalrol a masikig eleg sok van es benzinkut egy szal se ,barmibe tudook segiteni szolyatok en nagyvaradi vagyok udv es jo utat
Szia Borso.

Megkérdezhetem körülbelül mennyibe fog kerülni tehénke műtéte?
Nalunk most olyan 250ft kornyeken vannak a benzinarak...
Hat szerintem megeri atvaltani egy bizonyos osszeget, mert szerintem mindenutt maskepp valtsak(csakhogy minel tobbet kaszalhassanak)
A szalasert lehet ft-ba is fizetni, de a tankolasert, meg egyebekert inkabb lejjel kellene fizetni.
Én most nem gurulok beleestem ebbe a fa.... ínfulenzába.
tegnap én is átgurultam szentesre onnan csongrád tovább ópusztaszerre onnan szeged és vásárhely jó kör volt
Én egy nap Szentes -Sárospatak ez se kístáv.
Pedíg nem vagyok maí gyerek,kílehet bírní.
a lej-forint árfolyam a tavalyi évben 5-6 forintot ingadozott. szerintem érdemesebb abban fizetni, mert az euro, ha addig nem történik valami csoda, továbbra is állati magas lesz
Egyébként most milyen üzemenyagárak vanna nálatok? Illetve Csak Lej-el lehet fizetni, vagy elfogadnak Euro-t is? Megéri Euro-val fizetni? Hogyan számolják át?
En is mentem az FZRemmel 620km-ert, a hatarnal egy kis szunya a jo huvos fa arnyekaban aztan irany tovabb.
Igaz egesz ejel kamionok jotek, mentek a fejem korul
Az bizti én 4 éve debrecen-sovata táv végefele már majdnem ríttam úgy fájt...
Na ez egy tuti oldal...koszi Robi!
Amugy tenyleg tegyetek pontra a gepeket, mert minalunk egy kicsiket dragabbak a dolgok mint kint.
csudijó szép útvonal jó a királyhágónál motorozni
Aztan a 3 napbol 2 lessz egy kicsit huzosabb(Transzfogaras, 1000eves hatar, bekasi szoros, Gyilkosto, Madefalva, Lazar kastely, Szelendek vara, stb.) , 1 pedig a kornyek megismerese(Sobanya, Medveto, Szekelyudvarhely, stb.)
Van itt boven mit nezni, es majd osszeallitok 3 napot(vagy akar tobbet) beloluk
Ja és addigra esőruhát és rendes táskákat senki ne felejtsen el beszerezni. Olvasgassátok a Bembomotor honlapját. Eddig ezt találtam a legolcsóbbnak. www.bembomotor.hu
Majd javasolok egy ket kikeruloutat, meg megalot, de az majd a ti dolgotok lessz.
széjjel fogjuk ülni a seggünket
de így legalább lesz nyomos érvünk, hogy miért iszunk este annyi "fájdalomcsillapítót"
Nos itt egy javaslat, Budapest-parajd útvonalra.
577 km. Bélus megvár minket parajdon és onnan vezet a szállásra. Ez az első napra szerintem elég lesz. Utána egy csúnyát bulizunk.
http://www.viamichelin.com/via...|EUR&carbCos
t=1.3&isAvoidFrontiers=false&isFavoriseAutoroute=false&i
sAvoidPeage=false&isAvoidVignette=false&isAvoidLNR=false
&autoConso=6.8&villeConso=6&routeConso=5.6&dtmDeparture=
08/02/2009&indemnite=0
pfff.... szerintem az nem csomag..
most akkor a bikini csomagnak számít, vagy sem