Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ez mellette van közvetlen szomszédságba a camping-el amit küldtél de az is igazán remek ott is voltam ott annyi,hogy nem leget félpanziót kérni amit én mondok ott 1600 ft a reggeli+vacsi bőséges és fini de nekem mindegy ami a többségnek szimpi tudok még szupi vadkempingező helyet Nagyvisnyón egy völgybe patak,hegyek+minden
Vagy akár a Zemplénbe...de előbb legyünk tül a Béla féle Székelyföldi túrán
..és még én beszélek iróniával?!
Motort lehet vele nyerni.
Szavazzatok a mocimra légyszíves !
Szavazz rá (fire)
EZ az, ugye? nekem nagyon tetszik
Hajrá egyik ne hagyd magad másik.... . nekem is támadt egy ötletem a szezonra Hollós tetőn tudnék egy helyet ahol lehetne egy fórumos hepajt szervezni ez régen valami ifjúsági tábor lehetett most magánkézben van tavaly töltöttünk ott vagy 4 napot jó volt nagyon jól főznek van nagy tér....stb... teszek fel képet ja és még van egy pár tervem helyileg....
megy az ismetles eddig zsenialis
ma meg nekem is motorozhatnekom tamadt delben az autopalyan egesz melegnek tunt az ido es uuuuuugy szerettem volna motorozni mar
semmi extra gyönyörű szép napsütéses idő volt erre fele de azért még elővenni a jó kis jocit hűvös
Hallom jó volt a meccs nekem is rá van cuppanva egy-két ismerősöm
Hello
mi a helyzet Debrecenben
Sziasztok!
Ne is törődj velük.
most méééééééé
tenyleg egyszerubb volt az erosebb csapatra fogadni
Ne legyél gonosz
Mi a helyes tündérem? HOgy vesztes csapatnak szurkoltatok?
helyes helyes
Én az Arizonának szurkoltam. Ott lakik anyukám.
Semmi irónia. csak simán viccelek. Nagyon jó meccs volt. A bírók ténykedése még sokáig lesz téma, videóbíró ide vagy oda. Pro és kontra. Azért az egyért volt kár. Fogadtam is a meccsre, bár mondtam a srácnak ( ingyen tombolát nyert így az autóra ), hogy nekem mindegy melyik csapat nyer, defense játékosként a Steelers nekem alapmű, a Cardinals pedig egy szimpatikus csapat.
a kovetkezo hajnali sms-nel kidobtam volna az ablakon azt a csipogo vackot en hulye elfelejtettem lehalkitani
de azert koszi egy pillanatra felebredtem tole
Miért érzek némi iróniát a soraid között. Voltak ott azért kemény csapatok, még az elején. De nem is számít. Jó meccs volt, és megérdemelten nyert a steelers, ez a lényeg. És ha az Arizona nyert volna, akkor ugyanezt írnám.
Nehéz lehetett kiszúrni egy 5x Super Bowl győztes csapatot...
Ez nem elegancia kérdése volt nálom bro. A rájátszás eleje felé kiszúrtam őket magamnak...
na akkor tenyleg igyekszem haza
Nem is maradtam ébren, az első negyed közepe táján ébredtem fel. Nem ébresztett semmi. Aztán nem bírtam vissza aludni. Jó meccs volt. Fordulatos, izgalmas. Amilyennek egy Super Bowl-nak lenni kell. A bírók sajnos kishíjján eldöntötték, a végén próbáltak korrigálni, hogy úgy mondjam téma lesz egy darabig a ténykedésük.
nem azt mondtad, hogy te nem maradsz emaitt ebren
mondom ezt en, aki valszeg az elso negyed kozepeig se birta ebren nade! delutan csak megnezem azt az ismetlest
a draaaaga kis pinytőkéket
Nézd, ugyanazt mondom mint panyo. Ne a szín legyen az elsődleges mert azzal erősen leszűkíted a kört. Sok a kókányolt motor ( autó ). Előbb nézz meg párat ( sokat ) és aztán határozz.