Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

te ez nem tolti be
csinajjjaaaaaaaaaaaa vele valamiiiiiit hogy fogok igy szavazni
Szia! .
helllloooooooo
Sziasztok!
Ez nem is szep.
Most nézd meg lehet, h megjött az email
semmi baj mintha kisse faradt lett volna a hangod is
Ne haragudj Borsóka, de lemerült az a vacak telefon. Már töltöm.
Amugy regisztraltam en is egy alkotassal, csak a kivancsisag kedveert
lattam kek/zold gepet....a gyikarce jutott eszembe
Kulonben meg a citromsarga az igazi ER-6! (Annal mar csak egy zold Z jobb... )
Így van. Egyébként beikszeltem, hiszen így van.
Beixelted, hogy Magyarorszagon elsz? Lehet az a baja, hogy csak itteni nevezeseket fogad el. Ixeld be es kesz...
A regisztracios e-mail nekem majd egy ora volt mig megjott!
Egyebkent szerintem tok kamu, annyi dizajn van mar, hogy nem lehet vegignezni se... Szoval a szavazat-generalosok fognak nyerni!
tessek
jol elrontottátok az oldalt leterheltétek a szervert és holnapig nem is indul újra
nekem 1-2 percen belül megjött.
Nem hiszem, hogy van limit de az biztos h 1 hónap múlva nagyon sok motor lesz . 2 nap alatt már 496 motor van.
De valami baj lehet mert már 1 ideje szomi az utolsó regelt motor.
Csutka! vagy barki!
En is festettem egy ER-t de nemtook feliratkozni.....valaki nem adna egy nevet meg ami kell....?
Csutka eloszor is teged kerlek ...
Azt nem értem, bár igazából nem is olvastam végig, csak átfutottam, hogy "csak" a szavazatok döntenek? Mert akkor pontosan ugyanolyan nagy kamu mint az összes sms-es szavazós sztori...
Tényleg, milyen szar egy oldal... kb fél órája regisztráltam, készítettem saját tervet, megadtam 8 ismerőst aki szavazna és semmi... van valami nevezési plafon?!?!
Nem tudom, még nem jött meg a regisztrációs mail...
Gondolom azért mert az ER-6 célközönségét vizsgálva úgy gondolták, hogy nem feltétlenül caferacer stílusú emberkék...
Sajnos koponyás vagy cafe racer-es stílus nem volt benne.
Én azt nem értem, hogy miért nem lehet saját képet feltölteni és azt rátenni? Tiszta hülyeség, hogy csak a meglévőket lehet variálni...
No
Elegge szukos fantaziara vall, hogy csak szinatmenetre tamaszkodnak a "designerek".
Elegge kevesen lattam nonfigurativ vonalakat, rajzokat...
"A muveszetnek csak a kepzeletunk szabhat hatart"