Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én megnéztem pár zöldet mielőtt a Csutkáét megvettem,hát volt 1 Székesfehérvái zöld ami még minndíg fent van a használtautón azthiszem az a szin modhatjuk hibátlan volt ,de a lakk alatt a matrica ezüstösebb volt mint a gyári az volt a bukta+hátúl a Z750 felirat ápiszos szám és betümatricából volt ráragasztva
szerintem az atfestest nem feltetlenul kellene azonositani a romma tort motorral. ertem en, hogy sok esetben igy van, de az ilyen eloiteletekkel teszik/tesszuk tonkre a hasznalt motorok piacat. attol, hogy egy motornak baja esett, meg nem jelenti, hogy semmit nem er. a gondot a ganyolt, gondatlan munka jelenti...
Kollégámnak ( agent Z ) zöld van. Egyszerre vettük. Ha azt a zöldet fényező reprodukálja úgy, hogy megtévesztően gyári akkor benyalok neki csontig délben a főtéren trombitaszó mellett. Láttam már átfestett motort. Újrafényezett zöld sosem lesz pontosan olyan mint a gyári. Napfénynél azonnal lebukik. Az enyém fekete. Nem is véletlenül választottam. Azt még el tudom képzelni reprodukálni. Kawa zöldet ( 2007-esről beszélek ) kizártnak tartom.
Átfestettet én sem vennék csak az a baj,hogy ha nem volt ilyen motorja valakinek és nem áll mellette egy másik sérülésmentes amit lehetetlen kivitelezni,nehéz kiszúrni,hogy nem gyári a fény hiába viszed a rétegvastagságmérőt!
Jaaa értem. Bár kétlem, hogy most bármit is el lehetne adni. Bármilyen áron is...
nem TE (...) hanem a leendo tulaj
Se szó róla. Szép gyári fekete. Karcmentes. Nem fogom azért szétszedni ( és pénzem sincs rá ), hogy át legyen festve. Csak rossz tapasztalataim vannak ilyen téren. Ha sérülne az persze más kérdés. Átfestett motort pl sosem vennék. Soha.
mostanaban mar nem zoldre festik oket
en tudok jo es szepen dolgozo fenyezot ha csak ez az akadalya, hogy eladd a motorod
Hát ha tudnék olyat... csak pancsert ismerek. Meg drágán dolgozót. Nem véletlenül gyári még a talicska...
egybol megadhatnad egy jo fenyezo szamat is
Csak az a szép ződ gyep?
Brrrrrr......,de rossz idő van
Még jó,hogy a tegnapi napot választottam egy pici karikára(80km)elég is volt,szétfagytam,hát nem irigylem a futárokat bár csak kettővel találkoztam a Blahánál.
Csutka merre vagy?
sziasztok!

most szeretnék venni egy újabbik tipusú z750-est! Az elképzelésem egy 2007-es zöld színű! Ha esetleg valaki tudna ilyet vagy hallott ilyet eladót annak megköszönném a segítségét!
Kire gondolsz kicsileányzó? A mi csapatunk csendes, visszafogott, jólnevelt társaság.
Szerintem is ezek a legjobb bulik szavadon foglak .
pedig ezek a legjobb bulik en szivesen barmikor
Én már csak ilyen bulikba járok ja meg koncertekre meg kocsmázni
Már alig várom,hogy Bélánál együnk ,igyunk ,fecsgjünk akkor lesz észosztás....
megneztem a kepeket es a videot ti tenyleg elmebetegek vagytok
Kikazok?

Tegnap volt LFP disznovágás..gyerekek bekuláztam annyit röhögtünk.
nagyon jol hangzik
Belanal is csinalunk ilyet legalabbis remelem itt van egy-ket nagydumas a tarsasaban
Kajálós, dumálós, ivós este volt .
Valahogy úgy megint sikerült kettő körül hazaérni de most semmi bajom...
egesz ejjel buliztal