Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem elegáns dolog az erősebb és esélyesebb csapatnak szurkolni. Ráadásul elég közel volt. Nagggyyyon közel. Jó meccs volt, végülis ez a lényeg.

( azért a büntetések arányát és jogosságát érdemes később még elemezni... )
Szép napot míndenkínek
..reggelt
Joreggelt
Go steelers...Hahahahahahahahhaaa
Aludjunk! Hello
Hát igen én is a ződ mellett döntöttem.
A székesfehérvári ellégé felejtős,legalábbis nállam az volt kb:5-10 percet voltam ott a blokk ball oldalt heggesztve volt és az összes csavarfejen bontási sérülések fényezés jó volt,de a matricák árulkodtak,hogy nem gyári a fény
Tavaly év végefelé 5-6 motort megnéztem én is,de siralmas állapotokkal találkoztam.Ha jó motort akarsz venni mindeggy milyen színű fekete vagy szürke ha jó állapotban van meg kell venni!Ha szerencséd lessz találsz zöldet!De a 2 ezüst a használtautón is felejtős főleg aminek Z1000-es eleje van!
igen a konkrét elképzelésem a zöld! szép a fekete is de a zöld jobban tetszik! esetleg nincs valami ötletetek hogy hol érdemes utána nézni ilyen motornak? én sajnos nem tudok sok lehetőséget! szóval a sz.vári felejtős!?
ez a dob fix h nem gyári akra
Fényező szemmel hidd el van külömbség fekete és fekete között is...
Igen
Akkor kérdezem egyértelműbben is, CSAK zöld érdekel? Enyimé fekete. 2007. szeptemberi. 7000 km van benne. Karcmentes. Néhány extrával. Jelenleg téli tároláson. Szezon kezdetével egy hátsó gumit kell cserélni rajta.
Hello!

Ez jó az uj Z-re is?
gondolom pont a ma ejszaka miatt valtoztattak. nekem is csak ebed utan jutott eszembe megnezni
holnap 17-tol van ismetles, de az mar nem lesz az igazi. inkabb alszom nemsoka egy keveset , rendelek egy pizzat es elvezem a musort
Tegnap este megnéztem, február 1. volt a meghívón és a kiküldött mailben is. Sőt a Cellect üzlet weboldalán is. És a telefonomba elmentve is... mindegy. Ma nincs kedvem fent maradni hajnalig, majd megnézem az ismétlést.
23:45 -Amerikaifutball - Sport1
Fogadás az eseményre
Superbowl, Pittsburgh-Arizona - élő
tudom, hogy sokat dolgozol, de AZ MA ejjel van
az meg, amirol lemaradtal, tennap volt
egy csomo dologban mas a velemenyunk de ez tenyleg egy masik tema
Mikor ismétlik?
Ebben speciel nem értünk egyet. A világ tele van megváltoztathatatlan dolgokkal. De ez egy másik téma...
más!
meg 6 ora es KICKOFF
az utolso mondat csak hozzaallas kerdese
ha te szarnak akarod latni, akkor az is lesz. neked. en pl szeretek itt es pl. teszek is azert valamit, hogy legalabb a kornyezetem ne igy gondolkodjon. neked ezt most eppen rosszkor mondom, de nem a vilag hataroz meg teged, hanem te a vilagot
A sérülés ott kezdődik, hogy mivel a motor közel sem olyan merev, komplex, összetett vázzal, teherviselő szerkezettel rendelkezik mint egy autó, a legegyszerűbb eldőlésből is maradhat olyan rejtett hiba ami 2 év múlva okoz pl váz repedést.

A piac tönkremenetele pedig egy külön kérdéskör. Tyúk és tojás. Ahogy az ingatlanok, az autók és minden más esetében.

Ebben az országban már a húgy is szar...
1. altalanosan irtam, nem kifejezetten rolad volt szo
2. a radikalis ertekcsokkenessel sem ertek egyet, mert nem feltetlenul a tulaj tehet egy balesetrol, megis o "issza meg" a levet
3. mi a muszakilag 100as? egy ismerosom gyari motorja ment tropara, amit az importor meg veletlenul sem akar kicserelni. hol kezdodik a serules?
4. a piacot az emberek vertek tonkre a hulye hozzaallasukkal es a kapzsisagukkal
1. nem állítottam, hogy ezért nem vennék átfestett motort
2. ha egy motor sérül az nem jelenti azt, hogy semmit nem ér, de, hogy radikálisan csökken az értéke az tény
3. egy sérült motor műszakilag sem lesz 100-as ( ahogy az autó sem )
4. a piaccal már nincs mit tenni, halott így is úgy is