Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kb. marciusban megyek kifele, akkor utbaejtenem...
Nincs netcimuk ezeknek a Debrecenieknek?

Jajoreggelt
Joreggelt!
Ha jársz Debrecen környékén a közeljövőben akkor tudok egy helyet. 90%-os nagyon szép állapotú Michelin Pilot Road-ot vettem 15-ért, de vannak új szettek is.
Mert, nalatok nem tudnak?Pedig van belole eleg nektek (Dunat lehetne rekeszteni veluk...szo szerint )
Nem azért, de neked a Z750-es lesz az első motorod?
Nálatok a cigányok tudnak motorozni?
YO Éjt! Majd a túrán tűz és SöR mellet agyalgunk!
aaaaaa errol napestig lehetne vitazni, mert nincs kozos nevezo...
Yo ejt Borso+Pitju+Mindenki ...en is lepek
Félreértitek itt nem azon agyalunk h ki mivel kezdte!
Csak az a lényeg,h kinek mit jelent a fogalom h "motoros"?
Simán csak agyalás!
Jó éjt!
Uraim!
lehet, hogy senkit nem erdekel, de en most elkoszonok. ez a melegvizes ejtozes kisse helyretett, es mar nem latok szinte
szep almokat
papiiiiiiiiiiiiiiiir
Mi lett a vége?
most a reggeli kis kocsog beiras jutott eszembe... mennyire irigyek es aljasak az emberek. amiert nekik nincs egy jo otletuk, ezert masnak se legyen. meg veletlenul se... ez gyomorforgato.
kivanom az ilyen embereknek, hogy egyszer valaki alattuk is vagja igy a fat, pont ugyanilyen szituacioban, mint a tied
Nem hát. Nekem a Z az első saját motorom. És még jogsim sincs. Na akkor én milyen motoros vagyok?!
A dolog ennél sokkal összetettebb. Azt hiszem, hogy ezt nem is kell különösebben magyarázni.

Hiába tudod, hogy gondoltál mindenre, de a gumitörvényeknek köszönhetően, ha akarnak akkor meghurcolnak.
Hagyjuk már ezt a ki milyen motoron kezdte dumát. Nem ez számít. Nekem bazdmeg soha nem volt sem Mz-m, sem simsonom...akkor nem vagyok motoros?
én is simsonon, mzén kezdtem...
most fizetem a hitelt 1 zééére...
nem csak vasárnap gurulok hanem amikor megtehetem.
nem mentem még az oceánig de azert minden nyaron megyunk 1turát(1000-2000km, 2-4nap, ennyire van credit )
Kisse nehezen fogott az agyam a nagy izgalomba
koszi a pontositast
Pontosítok.
Ezt a hasidomot elviszem a Csabához, lemásolja, és tőle meg lehet majd venni. A vasat nem tudom, hogyan lehet megcsinálni hozzá, mert a régi Z-t nagyon szét kell szedni. De Csaba biztosan tud majd megoldást. Iletve végülis laposvasat kell hajlítani a felfogatásához. A rozsdamentes kőfogó nem lesz hozzá, az nekünk is extra volt.
http://www.hesa-motorsport.de/...

Itt van felszerelve:
KNAPET!
a legnagyobb butaság, ha hagyod, hogy ezek az "emberek" megriasszanak es elteritsenek a celodtol. Ne hagyd magad, nem az a jo megoldas. Az uttorok dolga mindig nehez, szinte sosem halas, de ne hagyd, hogy azok nyerjenek a TE otleteden, akik most kussolnak es csak figyelnek.
masreszt nekem akkor meg egy fagyival is jossz

aki meg beszolt, azt kuldd hozzam csunya vege lesz, igerem
ismersz nagyon gonosz es nagyon aljas tudok lenni
most irigykedek....
Joestet!
voltunk baratnovel melegvizes furdoben aaaaaaaaaaaaannnyira joooooo volt
Ja valaki nem tudja, hogy hol lehet a legolcsobban uj gumit kapni?