Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot.... .
míndenkínek
joovaaaaaaaaaaan
Biztosan itt is, csak ma valahogyan nehezen megy a rahangolodas
Pokerarc
MI a baj?
itt minden csudiszep meg egy kis ho is esett ejjel
Jjjoooreggelt
Jóreggelt
jaaaaaaaaa
nem mentünk végül. de legalább nem ültem kockásra a hátsómat
Nem. A Németországból terepjárót hazaszállítósra gondolok...
Pontosabban csucsu
a tréleresé?
pénteken jött a levél, én meg nem beszéltem velük ma még. hétvége van, nem dolgozom hétfőn szólok mindenkinek, hogy adja le az összes papírt és meglátjuk, mit sikerül összehozni
Mi lett a terepjárós téma megoldása?
a valaszt.
Szívesen. De mit is?!
Mit köszönsz aranyom?
Köszönöm!
Akkor is ha nem tudják eladni őket? (használt motor)
Úgy értem hitelt nem kapnak az emberek, elbocsájtások vannak nem igazán költekeznek.
Ha nem tudnak eladni semmit akkor nem hiszem ,hogy drágulni fognak az árak. (legalább is csak reménykedek) Z-s akarok lenni
Biztos lehetsz benne, hiszen dollárért vagy Euroért veszik őket. Ma az Euro 300 pénz, míg amikor én vettem, 254 volt.
Szerintetek lehet számítani drágulásra a használt motoroknál szezonkezdéskor? (válság van forint gyengülés stb.)
Értem, de ezt a rendőr nem tudja addig amíg nem állít meg.
Aminek nincs rendszáma arra értelem szerűen nincs is mit tenni. De ha van rendszáma akkor nem veheted le, és nem is takarhatod le.
És ha nincs az autó még forgalomba helyezve, vagy ki van vonva? Vagy kiállítási autó? Vagy versenyautó? Egyébként nem a rendőrök fotózták le hanem a fenntartó. Ha nincs rajta rendszám, akkor nincs semmi gond. Sok ilyen autót szállítottunk, még autókereskedő időmben. Soha nem volt belőle gond.
Tilos letakarni és levenni is. Ha rendszám nélküli autót látnak tréleren a rendőrök, tuti biztos lehetsz benne, hogy szétkapnak.

Volt már ez téma a tévé ügyvédjében is. Marad a reklamáció.