Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szavaztam Csutkara, de nem tettek be pedig meg hazudtam is, hogy magyarhoban elek
gyerünk, mitasd mááááá
majd csinálok még 30 mail-címet és szavazok
Még nem tudtam beélesíteni mert a regisztrációs mail nem jött meg.
mutasd
Én is regisztráltam. Kard ki kard!
Ha aktuális keress meg motor ügyben. seducertt@hotmail.com
Hatalmas reklámfogás ez a Kawától, már tele van vele az összes motoros fórum/topik
még ne köszönd de szólok pár ismerősnek, az nem kerül semmibe
hotmail meg szemétnek nézett úgy kellett kikukáznom
Köszönöm, írtam e-mailt.
Két oka van. 1. még mindig nincs jogsim 2. gazdasági válság. Egész egyszerűen nem bírom fenntartani.
Nem tudom mennyi, 1.5 körül. Csak amennyivel a hitelt le tudom zárni.
igen egyszer lehet
akkor légyszíves iwiwen vagy myvipen a linkem küld el körüzenetbe Borso és a többiek hátha kawás leszek tavaszra
mondd meg, hogy milyen tipus és milyen állapotban van és szólok az ismerősöknek. hátha .... egy próbát megér
vagy küldj egy mail-t: volkay_orsi@hotmail.com
Szia,
itt tegnap két ismerős is előállt a kérésével és mivel nekik már leadtuk a szavazatainkat, szerintem innen már minden esély kilőve
ettől függetlenül SOK SIKERT!
Mondtam hogy szerencsés vagyok mert Canon
milyen gép? én nikon-t vettem, de szívesen áldoznék még egy objektivre is hozzá
Ilyen a szerencsém Ügyesebb vagyok mint Crusoe felügyelő Mondjuk akad itt csak optika is, de most úgy alakult, hogy meg kell válni tőlük.....
jokor mondod
mult heten vettem fenykepezot
Sziasztok!

Nem tudjátok hogy az új Z tükre jó lehet-e a 2004-esre?

Kicsit más tészta, de ha valaki jóárasított DSLR fényképezőt keres az feltétlenül szóljön
Pics megvenném ha tudnám hogy hamarosan ujra lesz munkám...
Ha még akk meglesz érdekel.....
Meg jó pár motor amiket hírdetnek gyanúsan olcsó! 1 éves sincs pár ezer km-el 1 500 000?
De jó volt ma robogózni.
és te miért akarod eladni? menyit szeretnél kapni érte?
Tőlem pl vehetsz jót. Egy darabot. A sajátomat.
helósztok!

az az igazság hogy sokat beszélgetünk a barátokkal mit csináljak!
gondolom ha magyarországon ez a helyzet akkor a külföldről behozottakkal még rosszabb lehet! jelenleg külföldön vagyok és innen keresgélek neten! elég sovány így a kínálat! otthon van valami nagyobb motorkereskedés ahol megbízható motort lehetne találni? vagy inkább magánszemélytől érdemesebb? nektek milyen tapasztalatok van ezzel kapcsolatban?