Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

páápáá
cakát
Viccelsz? Örülök ha lyuk marad a seggemen... lottózok, de eddig nem nyertem. Úgyhogy marad az éhenhalás...
sziasztok !
keresek megvetelre 2005 z750eshez sportkipufogot !
És mi lesz az egyedi cruiserrel? Egyébként Március közepére bejön nekünk három Indian Chief. Itt van kettőről fotó.
Ez csak természetes. Úgyis régen láttalak már.
Megvagyok
Ügyeees... azon a részen nagyon sok helyen elfogadják éttermekbe is
szólj, hogy mikor mész, ha nem gond mennem kéne anyumhoz és akkor jól megnézlek téged is motoron
meg próbálgatom rajtad az új fényképezőt
Na az igazán jó ötlet megörökíteni a sok okosságot.... .
ja ertem. logikus magyarazat. sok sikert.
Megy a tiédre is, köszönöm!
Mikor? Hogyan? Miből? És egyáltalán... amikor jó idő van akkor motorozok. Amikor szar idő van akkor meg menjen a halál oktatásra. Máskor meg nincs, nem volt időm... De ha eladom ( ha sikerül ) akkor úgy sem lesz szükségem a jogsira...
azota sem tetted le a viszgat
helyes tőletek függ megdumáljátok(domáljuk)az idejét és uccu én meg ledumálom a szállást meg ha kell a kaját stb... Ja minél többen ANÁL jobb.... ezt nekem a malackodásért
Szavaztam a gépedre. Már van három szavazatod.
Én meg asszem rákérdezek a suliban, hogy levizsgázhatok-e még vagy újra kell kezdenem...
Nekem biztosan
életemben először üdülési csekket kértem cafeteriaként, úgyhogy menni kell belföldön egy csomót
Hétvégére meleg időt mondanak. Ha nem esik, akkkor tuti, hogy kitolom a zöldséget és kerülök vele egyet. Majd viszek kamerát is.
Még szép, hogy megyünk. Ennyi nyaralás kijár nekünk.
Most mit komolytalankodsz. Erről szó sincs. Mindannyian kapunk 1-1 szavazatot. Legalábbis remélem.
én szívesen mennék, akar meg Béla előtt is az úgyis július végén lesz esedékes szerintem. ha a többiek is jönnek, az még jobb lenne
Na ez is meg volt hajrááá....
Köszönöm szépen, több szavazatom úgysem lesz innen mert Robist jobban szeretik . De sok szerencsét Robis győzzön a jobbik.
Megtörtént.... sok sikert .