Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hosszú sztori. 3 napja már rezeg a léc, de ma leverték rendesen. Az eddigi acsarkodás még úgy ahogy, de ma már konkrét fenyegetéseket is kaptam. Úgyhogy arra jutottam nem hiányzik ez nekem... egyáltalán.
de miért is
A szomszéd tehene megdöglött. Lefújtam az akciót. Holnap visszautalom mindenkinek a pénzt. És én kérek elnézést.
Értem. Tehát valakinek a kínján viccelődni az humoros? Igazad lehet. Lehet azért nem röhögtem rajta olyannn jót, mert engem támadnak.

Az ország helyzete nem veled összefüggésben került szóba, hanem általánosságban. Sőt ha jobban belegondolok, igazából egyáltalán nem rólad volt szó.
Értelmes mondanivaló?! Nézz már szét a Z fórumon!
Szerintem teszek annyit az országért mint te vagy bárki más, nem miattam tart itt!
Nem tehetek róla hogy nincs 1-2 embernek humorérzéke
Sziasztok!
Látom hasidomról van szó!
Lehet engem is érdekelne majd ha elkészül a régebbi Z-re a minta!
Hajrá Borso!
feltétlenül tudósítok
ez matt-fekete, ahogy hallottam. bár nekem a hupililllla is megfelelne
Ha összejön a régi Z-re akkor azért írd meg mert lehet hogy én is kerítenék rá egy pocaktakarót. Bár olyan erős színe van a motornak, hogy csak feketében tudnám elképzelni....
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget!
Robis megígérte, hogy elmegy Csabához és megdumálja vele, hogyan lehet felfogatni. Visz magával egy mintát is, mert a kollégájának a régi Z van, tehát ez is megoldódni látszik.

Ha minden rendben lesz, és addig nem töröm ki a nyakam valami lépcsőn, akkor az első lányos verseny április 26án lesz. 24-25-én melegítés, időmérés, sminkelés, napozás, 26án meg verseny. A rajt idejét még nem tudom, de leszek olyan izgatott hamarosan a nagy készülődésben, hogy csak erről fogok tudni beszélni/írni
én merészeltem azt írni, hogy véleményem szerint más konzollal fel lehet tenni a régi Z-re is a hasidomot. Ugyan összehasonlítási alapom nincs, de Csaba biztos meg tudja oldani valahogy. Amikor visszahozta nekem a mintát, nem nagyon tudtam megkülönböztetni az eredetitől. Csak úgy, hogy az eredeti le volt festve.

Sok sikert kívánok Borso a versenyzéshez. Remélem szólsz a futamok előtt, hogy ki tudjunk menni szúrkolni.
Hajráhajrá . De mintha régebben azt írták voln a srácok hogy ami műanyagos csabánál le lett adva mintának az jó a régi z-re is csak más konzol kell hozzá. Szerintem kérdezz rá nála...

Knapet remélem összejön a sok ember, és utána dokumentálhatnád a costum car születését, mert nagyon érdekelne
En is azon meditalok, hogy lehet egyelore csak valami palyamotort kene beszerezni, ugyse lesz se idonk se energiank egyebre. Csak a szimpatikus gepek meg romma torve is tobbe vannak, mint amennyit a projectre szannek... Na sebaj, raerek jovo ilyenkorig is guberalni... Jut eszembe, nincs valakinek kedve palyagepet venni felesbe?
Majd ha meglesz a motor.
Borso a mocidról nem teszel fel képet?
Rólad még mindig semmi
És akkor mi van?
Jéé... végre kitettél magadról egy fényképet
Hát nekem nincs hasidomom, de gratulálok a döntéshez! Csak ügyesen! Vagyis inkább vérszomjas kopó módjára alázd le a mezőnyt!
"dögöljön meg a szomszéd tehene is..." fa..a. remek hozzáállás...

NADE!
hogy legyen min nevetgélni úgy döntöttem, egy életem, egy halálom, megpróbálom én eztet a női bajnokságot
utánajártam, megkérdeztem, a fél világgal telefonáltam és mese nincs, ki kell ezt is próbálni

abban szeretnék egy kis segítséget kérni, hogy akinek a régi Z-hez van hasidomja, az legyen kedves nekem kölcsönadni. én elviszem Csabához, visszahozom, elkészül a mintadarab, de ha az nincs, akkor feleslegesen építettem át a motort
aki tud ebben segíteni, az legyen kedves üzenni

előre is köszönöm szépen!
Hagyd el. Már kezdem megszokni, hogy akinek nincs értelmes mondanivalója a témával kapcsolatban, vagy alapvetőn nem érdekli, az is úgy érzi valami faszságot bele kell böfögnie. Közléskényszere, megmondéskényszere van az embereknek. Egyik sem tudná megmagyarázni, hogy mi a motiváció. A jó magyar rosszindulaton túl.

Igazából csak azt nem értem, hogy ezek után miért csodálkozik bárki is azon, akár egyetlen pillanatra is, hogy miért tart ott az ország ahol. Nem gazdaságilag, hanem morálisan...
Jó reggelt
ügyes húzás volt ez a kawától sok ember emiatt be van most zsongva

ezzel is az a baj mint a többi ilyen típúsú szavazással, hogy tuti nem olyan nyeri aki becsületesen játszik... emiatt meg semmi értelme csinálni az egészet

Akik munkáját felismertem miközben átnéztem a képeket, arra dobtam egy szavazatot
Már 32 szavazatom van, hihetetlen. Az első fényévekre van. Hajrá mindenki!
ezt nyugodtan kihagyhattad volna
a ket dolog kozott nem csak en, de innen mas sem latja az osszefuggest. ezen kivul mindenkinek megvan a magahoz valo esze, igy el tudja donteni, hogy reszt vesz-e, vagy sem
Szia
te mar dolgozol ezerrel
Tanulságos Skót vicc:
Vett a skót egy lovat 50 fontért. A ló pár napon belül megdöglött. A skót kitalálta, hogy tombolán kisorsolja a lovat. El is adott 100 jegyet darabját 5 fontért. A sorsoláson odaadta a nyertesnek a döglött lovat. Kérdik tőle, hogy nem reklamált a nyertes. De igen! És mit csináltál?! Visszadtam az 5 fontját!