Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem kell befizetned. Trélerestől kell elkérni a menetlevelet. Egy levél kíséretében elküldeni.
Peety13: ha vagy még a fórumon akkor jelezz pls.
Kérdezni szeretnék valamit.
Elég kutyába értem haza,s mostan sem röpködök..

Remélem lesz még ilyen buli!
Gergőék is köszönik:)
Szivi .
Köszönöm az estét Norb!
Köszi Béla ez remek volt nagyon tetszett
Rahangolodaskepp a szekely turahoz...
http://www.youtube.com/watch?v...
Hmmm.....már meg is ettem köszönet a páromnak . tedd azt ebbe a remek időbe nincs is jobb mint egy jó meleg husileves
Na arra én is kíváncsi vagyok majd ha kapsz valami féle visszajelzést írd meg
oooo, egy kis ejszakai sorozes igazan kellemes
lassan a husleves is kesz nekem sem artana fozni egy hatalmas adagot

kivancsi vagyok, valaszolnak-e egyaltalan valamit
Dede Képzelt elmentem egy kis vadpénzt keresni Rock-suli koncerten szoktam jegyet árulni meg karszalagozni egy évbe kétszer van ilyen esemény na nem is ez a lényeg hanem úgy hozták a söröket mintha kötelező lett volna no persze én meg elgyengültem és hagytam magam bűnbe esni
ÁÁÁá nem kávézok soha rosszul vagyok tőle nemsoká eszek egy kis jó gyógyhúslevest és zsírúj leszek jól tetted hogy megírtad hát ezt a sok gyökeret....
csak nem azt akarod mondani, hogy italozo magatartast folytattal tennap este?
reggeli kave meg volt mar vagy annyira faj mindened, hogy mozdulni sem tudsz

a palyakezelo meg ... hat nem is minositem a poen kedveert megirtam Juszt Laci bacsinak, nevessenek ok is egyet
a barmok.... hát ez nem semmi nagy az isten állatkertje csak kicsi a kerítés
Jó reggelt! gatyarottyon vagyok cudar másnapos....
Jó reggelt!
Szép ez a zöldike!Miért kapott nagyobb hűtőt?
Igazából olyan mint régen kivűlről csak a hűtőn látni,hogy jóval nagyobb és a farok idomon lett még egy R betű.Első R=első futómű,második R=hátsó futómű a harmadik R=motor.
Akrapovic karbon dob Z750-re bekötőcsövel(07elötti és utáni),felszerelve:45000 ft egrus barátomnál:20 9658235
Egyébként az ilyen anomáliák miatt kell, a szállított autónak a rendszámát letakarni vagy levenni.
ahha
Mármint a tréler, ami az autókádat szállította, az ment a pályán és akkor fényképezték le a kocsidat?
eloszor rohogtem. mostmar csak sajnalattal tudok rajuk gondolni
Természetesen nem kell befizetned, de biztosan lesz egy kis levelezésed. Minden esetre a szállítóval is beszélj és egy levelet kanyarítsatok az autópálya kezelőnek, illetve kérjétek ki a fotót, amin az autó látható.
Uraim!
azt hiszem, meg van az idei ev elso nagy vicce
az automat azert adtam el "hirtelen", mert baleset erte. a jelenlegi tulaj lett volna amugyis a vevo, de ha mar igy alakult, hat megirtuk a papirokat is. eddig meg nem olyan nagy a csoda ...

a fordulat ma erkezett level formajaban:
az autopalyakezelo zrt kuldott szerelmes levelet, hogy az autot itt-es-itt lattak palyamatrica nelkul kozlekedni. azt elfelejtettek eszrevenni, hogy mivel az auto hatso futomuvet utes erte, nem volt menetkepes allapotban es egy TRÉLEREN ult eppen
vajon igy is be kell fizetni a birsagot
Háttérböl fígyelek
Jók ezek a smile-k.