Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is csomaggal megyek
szerintem mindenki
A fotogaleriaim kozt van az egyik turankrol valo osszeallitas, es ott van a DVD boritto is(9motoros, 6csomag......na ki jon ra a csomag szo ertelmere )
De jó 5 let . mintha olvastam volna,hogy van valakinek kamerája szerintem mintha Robis-nak .
Robisnak van ilyen csodaeszköze
egész biztosan hozza is magával, mert ő nagyon szereti megörökíteni ezeket az utakat
Fúúúú ez nagyon penge .
Kerdes!
Valakinek vane, szokotte kamerazni?
Mert ha valaki megorokitti, akkor en majd osszevagatom, szerhesztetek boritot, es lessz egy Zes tura dvd-nk emlekbe.....
Gyozd meg a tobbieket ......... legyel leany a gaton, ize a forumon.
Biztosan engedelmeskednek Neked, met hat akarhonnan nezzuk te vagy a forum Borsoja
tyűűűűűűűűűűű
nem lehetne, hogy most azonnal menjünk? vagy ne csak 5 napra, hanem egy egész hétre éééééén nagyoooon szeretnék ott maradni kicsit
Jaj te Borsoooo!
Hogy Neked hol jar az eszed
A Bucsin teton lessz tobb mint biztos(Parajdtol Gyergyofele feluton)
http://www.erdelyiszallashely....
ooooovastam a mai tervet
Jó lenne, ha minél többen mennénk Erdélybe! Z se teljesen normális , hálistennek itt sem az a többség , abból csak valami nagyon jó túra kerekedhet ki
bár az az érzésem, hogy kiszáradni nem fogunk
Akkor megyünk szurkolni majd írd meg a pontos időpontot azzal nem lesz gond mármint a bátorsággal . jó fej az bizti említettem neki az erdélyi túrát lehet csatlakozik igen volt a gyengébb nemről is szó.... megyünk z-vel a tankira pit-bike-ozni
úúú az tök jó lenne Robis . ha nektek nem gáz de ha ha maradna az erdeti terv a gyulai az se gáz legurulunk oda
Bélus,
akkor Nagyváradnál megyünk, hogy a Debreceniekhez közelebb legyünk. Hol van a bázis? Hová megyünk?
Igen csütörtökön eldöntöttem végleg, hogy indulok. lesz 4 futam a Hungaroringen, de április végéig még van időm összeszedni a bátorságomat
Z koma nagyon jóóó fejnek tűnik, biztos jól szórakoztatok kidumáltátok a csajokat, igaz? óvatosan a mai gurulással, nem akarok kórházi látogatóba menni
süt bizony ezerrel lehet,hogy ki is gurulok egy kicsit látom készülsz valami hölgy racingra hajrá.... hol szokott lenni tegnap találkoztam a jó Zrider komával és dumáltunk 1 jót na meg gurultunk
Süt a naaaaap! Süt a naaaaaaap!
Amúgy meg Cija
Reggelt
Huh
En kb.itt foglak varni a "bazisnal"
Efektiv 2 utszakasz van amin johettek, az egyik fent Nagyvaradnal, a masik meg Aradnal.
Dehat ezt meg megbeszeljuk...
(en 450km-re lakok a hatartol, uh nemtom lessze keret ra, hogy eletek menjek(elegge sok szevezesem lessz az idenre))
Én is így voltam a LeoVince dobbal...

Felraktuk. Huhh de jó... aztén egy nyári délutánon lánctisztítás és olajozás után, a motor mellett térdelve gondoltam kiszedem a hangtompítót. És lámcsak, úgy maradt... véletlenül...
Ma kipróbáltam a motoromon egy lánckerék áttétel variációt és nincs szívem vissza cserélni mert olyat meg a gép,hogy csalódás lenne vissza tenni az eredetit!De viszont nagyon sokat téved az óra!
ok akkor majd látjuk köszi
Mond meg, hogy merre menjünk át, mert nem tudjuk, hogy hol találkozunk veled. Melyik határállomáson vársz minket? Oda megyünk.