Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze én is motoroztam már hidegben.
Ha menni kell akkor menni kell.
Mindjárt itt a tavasz és akkor lehet menni annyit, amennyit nem szégyellsz. Kitartás!
A jövő hét végefelé jó ídőt mond remélem akkorra kész az ülés és tudok gurulní eggyet
Én motoroztam ma.
Illetve motorázsnak nem nevezném....Gurulgattam
És okkor jön baj dobod a vasat.
Soha nem felejtem el,pár éve Bécsben a csávó GS-500al hasított a pályán mellettem szakadó hóban.Először azt mittem én bámulom őt majd kiderült ő bámul engem hogy mi a faszt lesek annyira.
Én sokszor látok egy-két elvetemültet akinek 12hónap a szezon.
ugye
kepzeld, mi lett volna, ha nem szolok neki, hogy ne menjen
Hi!
Én úgytudom minden ugyan az, csak kissebbre van fúrva,
az ezres pedig nagyobbra .
FIGU
Anyáink mindig jobban tudják ki mikor menjen motorozni.
Helyes
megertem a turelmetlensegedet hetvegen en is majdnem felultem Tehenkere de mivel a kabatom lassan masfel honapja zippzarcseren van... , mert nem mentem erte meg
Igazad van Anyu. Még várunk egy picit. Csak már nagyon türelmetlen vagyok.
Kawasaki Vösendorf!Az utolsó kis műanyag szegecset is meg tudtam venni és nem drága. Ajánlom mindenkinek.
pl.szelepfedéltömítés 29€
Persze a jó kis forintunk most igen nagy szarban van.
Na jó Fígu köszí
Egy szer csak elkészül az ülés.
A blokk az ugyanaz, mint az ezresnél, szal a motorszám nem változna, csak a többi. Hűtő nem stimmel? Így is csináltál egy másik hűtőt, nemde?
Tényleg nem kötekedésből, de ezzel az átalakítással mennyit nyersz? Akár a LE-t, vagy a használhatóságot tekintve?
NA mégegyszer!

Február 27-Március 1.-ig TOKAJI TÉLI MOTOROS-TALÁLKOZÓ!
Mindenkit várunk szeretettel! Aki nem jön el az otthon marad..
Fűtött sörsátor,fűtött koncertsátor!Sör,sör,sör,sör,sör,sör,sör,sör,s
Sziasztok!
Ma reggel én is ezen gondolkodtam, hogy csak jobb lett volna motoron bejönni dolgozni.
hideg van meg, ne akarj egybol elcsuszni
Jó reggelt, igazi motoros idő van, én meg melózok.
Szia Tibi!
Egy-két képet dobhatnál fel róla!
A Z750 computer jó az 1000-re, a külföldi fórumokon sokan rárakják, mert feljebb tilt. Nekem műszakin- átíráson kívül még nem néztek motorszámot. Nem engem érdekel, de nem tudja valaki, hogy ZX9 (C) henger-dugó belerakható-e a régebbi Z750-be?
Joreggelt!
Mivel a blokkszámból kiderül,hogy nem stimmel a köbcenti ezért nem lehet átíratni.Plusz injektor sort is kellene cserélni + komputert és végáttételt is.Anyagilag horror vagy bontott sz.rokkal tákolod és még a blokk szám miatt(amit ráadásul jól látni)még majrézhatsz is.Ja a hűtő sem stimmel stb........
Szeva alkimisták gyöngye!
Nincs semmi különös , inkább olvasni szoktam csak!
Új meló lefoglal nagyon, plusz van egy másodállás ami inkább hobbi
és ott is hajrában vagyunk, na ezekhez már csak a család jön hozzá,
és ha még mindig van időm a motor is .
FIGU
Ahhoz már nem kell kitalálni semmit, mert már minden készen van gyárilag és megbízhatóan működik.