Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha csak az első lánckereked 1-el kisebb kb 8% ot csal az óra ez van
többlet km lehetséges, áldozat nélkül nem megy, vagy ha zavar iktasd ki és nem mutat semmit
ezt a megoldást ajánlom, ha nem tetszik akkor sem nagy befektetés, és minimális buktával tovább adható a lánckerék, de ha marad a barátságos, jóindulatú kis Z-t elfelejtheted
Mondjuk a motor teljesítménye adott, így csak az áttételezés változik, szóval a gyorsulás a végsebesség rovására javul

Nem véletlenül van a Japóknak mérnökcsapata, számítógépei, meg egy rakás cucca...Egyszerűbb erősebb gépet venni, és nincs para műszaki vizsgán vagy balesetnél
Cső figu!
Ez nem fog több km-t mutatni az órán, mint a valós sebességed? Meg nem több km-t teker bele? Többet pörög? Jóval többet...
Ötlet? Ár/teljesítmény arányban EZT tudnám javasolni, csak abicót lecseréled és sima ügy
Hali Tibi!
Ha kis pénzből szeretnél érezhető változást én a fogaskereket ajánlom,
előre 1-el kisebb, kb 4 ezer Ft, többnyire az eredeti lánccal használható,
és max 1 óra alatt kicseréled,
de ha komplett láncszettet cserélsz hát az bitang, előre 1-el kisebb, hátra 4-el nagyobb,
de ehhez kell a hosszabb lánc, és ha kész nap szemcsit vegyél mert csak hanyatt fekve motorozol
FIGU
Hi!
De ismerős ez a Tibi
Csak nem Gyál?Nyáron voltam superlotyó gumikat vágatni és az embered megmutatta a gépedet jól nézett ki!
Nagyon szeretem a mocimat és tavaly télen megcsináltam a futóművét.De olyan jó lett,hogy elkéne egy kis fraft.Gondoltam nem kezdem újra az egészet.
Fizess rá egy Z1000-re
Meg szeretném tuningolni a 2005-ös z750-emet.Van valakinek ötlete?Az ár/lóerő számítana.
vagyis
hat te meg mit muveltel egesz ejjel, hogy ilyen gatyaul nezel ki
ALUDNI kene ejszaka, neeeeem mindenfele tekeregni
Jóreggelt.
Á, á, á !
még most gépelem be a házi feladatot
en ugy, igen, de viszonyalg kicsi is vagyok
sokakat lattam, de megnezheted te is a fenykepeket, nagyon puposan ulnek a motoron leginkabb, mintha hasbarugtak volna oket ami valoszinuleg a hatuknak sem jo, de ez meg legyen az o bajuk
akkor irany az agyiko, es tessek gyorsan lefekudni, mert a fejlodo agynak sok pihenesre van szuksege
Használtam most 7végén is. De ha akarom akkor persze van rá fél napom. Púpos háttal? Tök egyenes karral meg háttal ülsz rajta nem? Ötből hárman dicsérik és az hát nemtom... Csak az lesz hogy kicserélem. Lehet másnak bejön ami nekem nem. Legfeljebb bukok egy tizest. Nem egy nagy összeg...
Újra a suliban érzem magam annyi tanulni valót és feladatot kaptam !
Nagyon tuti!
Cijaaaaaaaaaaa
te is nagyon hianyoztal mar
Hali
Itt vagyok csak a cég váltás, fárasztó!
FIGU
tudtam, hogy lottoznom kene
Jóestét. Nemrég mentem ( hosszú időn után újra... ) az Oldsal... nem megy ez sehova, úgy döntöttem... Ez az én autóm, én pedig az ő gazdája...

Ilyesmi lesz tavaszra, ha minden úgy sikerül...