Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi
Persze.
knapet@hotmail.com
Azért mehetne gyorsabban az idő vagy legalább jó idő lenne
Hát nálam most nagyon lassan megy az idő :(
Msn címedet elkérhetném, hogy eltudjalak érni ha lesz valami fejlemény?
Pikk-pakk március lesz. 03.30-ig van kifizetve a téli tárolás. Nem kapkodnak érte, tél is van, válság is. Vannak hívások, érdeklődések, de én már nem bizonygatok senkinek semmit. Sorra jönnek az általad is linkeltekkel, hogy dehát van 2008-as ( megjegyzem a szürke 2007-es szín ) kicsivel kevesebbért. Az persze nem érdekli a legtöbb érdeklődőt, hogy az nem 2008-as, csak akkor helyezték forgalomba. Plusz majdnem mindegyiken van valami kis ingyombingyom... Gondolhatod hogy volt használva, ha 2007.szeptembertől mostanáig tettem bele 7300 km-t... nekem a motorozás pusztán hobbi. Csak szép időben, csak nappal, csak ha kedvem van. Pályázáson pl voltam, autóval, nézelődni, beszélgetni. Motorral sosem jutna eszembe.
Jaaaa kérlek, ekkora cirkáló nekem nem kell... Akkor már inkább autó, abban nem esik a fejemre az eső...
Az eléggé jó :)
Az a baj, hogy március április körül tudnám megvenni
Nemhiszem ha akkor még meglesz
De az új nagy dögön még biztosan nem.
Nekem Ő az új szerelem.
Égettem? Vigyáztam rá. 7323 ha jól emlékszem. A téli tárolás előtt kicsivel volt a kötelező szerviz.
Hát én ültem Kawa cruiseren. Meg mentem MT-01-el... meg épített Harley Vrod-dal...

A vén trotty meg a vérnembuzogás stimm...
Hány kilométert égettél bele eddig? :)
Azért veszel olyat, mert vén trotty lettél. Már nem buzog a véred. Én majd akkor veszek Kawa cruisert, ha 60 éves leszek. De az akkor is Kawa lesz.
Dehogy emeltem az árát. Félig-meddig viccből írtam. 1.5-ért vihető. Ha olyan trutyikat hirdetnek 1.5 környékén amiket kolléga írt akkor az enyém ajándék. Igazából én tavasszal én MT-01 vagy Harley nyeregben akarok már ülni, úgyhogy ezért adnám el. Ha ez nem lenne, kizárt, hogy eladnám.

Plusz költség az átírás ami motor esetében nem tudom pontosan mennyi, eredetvizsgát én megcsináltatom. Nyilván. Meg az enyémre tavasszal egy új hátsó gumival kell kezdeni. A gyári ennyit bírt.
Nem gond,ha ráérek elmegyek!
Átírás+eredetség vizsg+forgalmi+törzskönyv.
Knapet nemhiszem,hogy emelte az árát,de az tény,hogy van rajta jó pár extra!
Nekem is bejön a röfi style
Nah akkor valamelyik nap beugrok a csikihez, és körüljárom azt a gépet :)
Amúgy nekem Akorl jogsim van szóval le kell fojtatnom .
Nagyon köszi Panyo, ha nem szalonból veszem majd akkor lehet, hogy elhívnálak, persze ha nem gond :)
Ha pl 1,5 milláért veszek 1 mocit akkor mennyit, és mit kell még ráfizetni? (pl átíratás stb stb)
Knapet gépe... hmm gondolkozok rajta, bár ahogy láttam emelte az árat
Többször is megelőztél... Sőt gyakorlatilag mindenki megelőzött legalább egyszer pl az ominózus Velencei tavi túrán...
Az biztos, hogy aki a gépedet kihagyja, annak elgurult a gyógyszere. Ráadásul a vevőnek nem kell izgulnia, mert knapet puding és csak lassan ment vele.
Hát mind ilyen mókolt volt amit megnéztem
Igen én kérdeztem,hogy meg e van a gyári kipuffja nekem tetszik a kis röfi orrú
Huhh banyek, ilyenek vannak? Akkor az enyém 1.7... simán... Nemhogy sérülve nem volt, csak pluszok vannak rajta. Kevés km. Gyári sok kulcs. 1 tulaj. Néven. Magyar. Stb... Ja és a korábbi telefonos kérdésedre ( ha jól emlékszem te kérdezted ) ha feltétlen kell akkor gyári cuccokat is tudok adni hozzá, én elajándékoztam, mert úgy gondoltam nem fog kelleni. LeoVince GP helyett sosem raknék fel gyári dobot pl. Vizsgára sem kell, hiszen E papiros, ráadásul a papírja szerint is gyárilag Z750-hez való. Rendszámtartó dettó. Ráadásul nekem extra cucc van rajta, rendes, szabályos rendszámtáblavilágítással stb.
Szerintem az egy másik volt,az is ezüst.azzal is lehetett találkozni Z1000-es eleje lett na az volt katasztrófa állapotban!
Panyo11! Ha jól sejtem még az a szűrke z750 sérűlt állapotban volt hirdetve 1.140-ért.Szerintem valaki megvette és össze barkácsólta.Nagy haszonbanbízik!
Freeman!
Ebből a listából kettőt néztem a Fehérvári zöldet(a bal oldalon blokk hegesztve! ez mindent elárul!)
És a Bácskiskuni ezüstöt az (olasz import csak 2 kulcs,szervízkönyében nem volt 1000-es pecsét,tank horpadt,rendszámtartó keresztben végigműanyagozva vagy 1 kerék áldozata lett vagy utolérték,gyanúsan kormos volt a kipufogó ja és összevissza változik az ára indult 1.44 majd 1.4 utána 1.38 és 1.35 most 1.42 érdekes)A többiről nem tudok semmit,ha nem laksz messze érdemes megnézni a többit is.
Amire feltétlenűl figyelj oda! a kormány ütköző a vázon,ha valamelyik irányba behorpadt vagy fel van heggesztve nem csak eldőlés volt vele!oldaldekni csavarok bontva voltak e?valós e a kilóméter?pl láncfeszítő hol áll?gyári gumi van e fent?Na meg persze az eladó hozzáállása!Stb.....
Hát így röviden kb ennyi
Knapetét mindenféleképpen megnézném a helyedben szerintem nem rossz vétel lenne!
Esetleg,ha mész valamelyiket megnézni a környéken és ha ráérek szívesen elmegyek segíteni!
a kezeit teszteltem de a dumaja se rossz