Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igy telen csak akad egy fel napod, hogy atszereld egy probat meg tenyleg meger! szerintem kenyelmes es egyaltalan nem pupos a tartasom tole
Biztos nem rossz az...
Csak szokatlan lehet egy darabig.
Nemtom.
Az lesz a legtisztább ha kipróbálom. Csak egy napom rámegy... biztos nem egyszerű átpakolni mindent...
Na mind1! Azért köszi!
a kocsik kozotti kozlekedes leginkabb hely fuggvenye
vagyis ha van eleg hely, akkor elmegyek. ha nincs, akkor varok a plusz 3-5 centi (nem tudom, mennyi) pont eleg arra, hogy jobban lehessen manoverezni. volt mar, hogy kicsit beszitalt az eleje, de nagyon jol meg lehet tartani ezzel. de mondom, nincs tapasztalatom a gyári kormánnyal
Akkor azt mondod jó a széles kormány...
Vagányabban ül rajta az ember egyenes könyökkel az biztos.
Kocsik közt is tudsz vele ügyeskedni? Kanyarodni?
Szia,
nekem krosszkormany van a motoromon. Sose vezettem a gyári kormánnyal, de ez biztosan kényelmes és nagyon jól kezelhető vele a motor. valamivel szélesebb, mint a gyári, de centiben nem tudom megmondani.
Kész a saját gyártású rendszám tábla tartóm!Index hétfőn kerűl rá!
Sziasztok!
Valakinek van a kicsi Z-n SM kormány? Jobb mint a gyári? Nem kényelmetlen? Érdemes kicserélni?
nahhh, de hosszu nap volt ez a mai
es persze a tevem is beszart, pedig uuuuugy szerettem volna megnezni a ma hajnali meccset
Akkor ezt is meg dumáltuk Borso én is így gondoltam
köcce
Itt meg tudod nézni az alkatrészeket cikkszám alapján, az árak $-ban vannak megadva, erre még itthon rátesznek valamennyit. Kiindulási alapnak nem rossz.
nem tudtok véletlenül nekem valahonnan kawa alkatrész listaárakat?
Egy fityfenét... Nagyobb a füst mint a láng. Sőt...

De azért ma beüzemeltem Borso tetszhalott autóját...
neeem neeem o a Láthatatlan ember nyaron is osszesen egyetlen mulatsagon jelent meg pedig mennyire jok voltak tobben remeljuk, hogy jovore osszehozunk egy-ket turat meg
Esetleg Jean Claude McLeod a francia halhatatlan
Zorro maga
A rejtélyek embere
hat nem kalauz, az biztos
lehet, hogy legikisero STEWARDESS
Azt hittem a reptéren dolgozik a képekből meg a multkori malévos feliciából
Knapet masiniszta
Tényleg te nem sztrájkolsz?
Tenkjúveriamacskát!
minden nagyon szepen vilagit, csak annyi ero nincs mar benne, hogy megmozditsa az oniditot. vagy mit
holnap atbringazzuk szepen a doktorbacsihoz es megnezi, mit lehet kezdeni vele. valoszinuleg annyi ut eleg lesz neki, hogy feltoltse magat ha nem, akkor Mara kap egy szobabiciklis akksitoltot es teker egesz ejjel
Csak így gyorsan, szerintem még csiszold egy kicsit

Dear Partner!

The closeout deadline for the 2008 business year is December 19, 2008

This is the last day before the end of the business year, so all invoices of this period must be received by fax until this date, in order of perpetual processing.

The office will open on January 5, 2009

Best regards
Mármint? Megint lemerült és nem indít, vagy még a délelőtti állapotról van szó?!?