Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem rossz így kinézetre.
Nem volt ídőm ezt megnézni!
Te megnézted személyesen?
Panyó, ezt a mocit láttam, ehez mit szólsz?
Köszönöm!
Postaköltség mennyi volt?
Igen pontosan.
mert akkor nem tudnál még most is irogatni
Szia Robis!
Honan sikerült szerezdned 40Eu-ért?
...
Mást sem tudok csak undokoskodni... erre csak most jössz rá?! Hol voltál eddig, nylonszatyorban?
Igaz. Ráadásul mindkettő csúnya. Szerintem. A motor seggének formáját pl totálisan hazavágja a gyári rendszámtartó. Túlnyúlik a motor hosszán és a keréken stb. De kinek mi. Nekem a nagy indexek sem tetszettek, ezért lecseréltük mind. Így sokkal hangsúlyosabb a motor formája és nem a kiegészítő kütyüké... Arról nem is beszélve, hogy Zügynök az övéről hamarosan lejövő gyári cuccokat nekem adja, úgyhogy ha valakinek ez a fétise akkor megkaphatja a motorom mellé...
Knapet gepehez hozzaszolva: gyari kiput kapni az Ebayen 60-100 euroert, gyari rendszamtablatartot 10-20 euroert. Szoval nem nagy ugy beszerezni az eredetiket, ha valakinek az kell.
jovanna , nem kell undokoskodni
Jaaa majdnem biztos. De csak majdnem...
Köszi, hogy kimondtad helyettem... Meg persze a regisztrált felhasználók és kattintások száma sem mindegy amikor reklámfelületet ad el az emberfia...
Technika szakkör ugye?

Azért nem töröltek, mert lusta szarházi banda az egész
Mert biztos szereti, amiket irogatsz es hianyoznal neki, ha tobbe nem post-olnal
Jóreggelt!
Micsoda egy karbantartott fórum... Írtam itt is kétszer a moderátornak illetve 4 emailt az üzemeltetőnek, de nem törölnek a rendszerből... Miért?!?!?

Nekem ugyanonnan már 110-nél tart mindennel együtt, és még nem érkezett meg...
Én 40 Euro-ért vettem elsőt-hátsót.
Fogsz egy csövet és meghajtod.Ennyi.
Joreggelt!
ennyi kipihent, almatlan embert nagyon birjatok az ejszakazast
Nem nagy cucc...
Csak keszitsd el es aztan a palucsokat merd be, hogy milyen magasra szeretned emeltetni a villat ... sanny...
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
Van valakinek "villás" hátsó emelője?
Szeretnék egyet csinálni a mocihoz csak szükségem lenne a méretekre!
Köszi!
Bocs, bocs !
Olvasni azért szoktam.
Nem Antónia a ludas, egyszerűen még melózok a régi helyemen, de már az új munkahelyre is járok, tudod a tréninget nem lehet elég korán kezdeni Plusz a másod illetve már harmad állást is csinálom ahogy tudom.
FIGU