Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helyes
Hello!

Knapet a Leo Vince dobot esetleg nem adod el külön?
Eredetileg nekem az Akrapovics tetszik a legjobban de ha jó áron adod akkor.....
sajnos nem de nem is volt hangulatom hozza
csak azon jar az eszem, hogy delutan mekkorat fogok aludni
Legalább kalácsos jóreggel?
Angliában láttam motoron, aztán e-bayen megkerestem. De hasonló mint amit belinkeltél - szerintem ők is onnan rendelik csak drágábban adják tovább .

Nekem az tetszik benne hogy akkora mint a gyári, én a kis ledesekben méretük miatt nem bízom
Jo reggelt
Nem vagyok biuztos benne, hogy nekem az a kicsi kellene, nem szeretném, hogy amiatt üssön el valami barom, hogy nem látja az irányjelzőmet...
Jó reggelt,

az új Z-n láttad vagy valami boltban?
A www.tutilampa.uw.hu -n lehet venni, de olyan 15 körül jönne ki és az szerintem nagyon sok érte...
Jó lenne valahol olcsóbban ráakadni...
Az új Z gyári irányjelzőjét nem lehet erre felrakni. Venned kell majd új irányjelzőket. Ezen a próbán én már túl vagyok. Nekem is ott pihen a garázsban a rendszámtartó, csak még nem volt erőm szétszedni a moci seggét. Készülj fel a legrosszabbra. Szóval ha ledes irányjelzőt veszel, akkor venned kell hozzá új relét is, mert túl gyorsan fog villogni.
Az új Z indexeihez már láttam fehér lámpabúra/sárga izzó kombót, nekem bejött, kíváncsi lennék a komplett index felfogatásra egyezik-e a 2004-2005-el
Na igen az első 60 az nagyon szórakoztató Amikor Borso még Borsoka volt
Szerintem bármelyiket fel tudod rakni, a régi jó kérdés, még nem szedtem szét.
Indexeket milyeneket lehet erre felpakolni?
A gyárit szerinted? Nekem az megfelelne, ha sikerülne találnom hozzá fehér búrát... Mondjuk kíváncsi vagyok hogyan nézne ki...
Milyen árban volt?
Ez majdnem hiteles kép, a benne lévő minta egy kicsit eltérő, van rajta két luk a rendszámnak, a műanyagkeret nélkül is felrakhatod, gyakorlatilag az egészet fedi a rendszám. A rendszám vuilágítás 4 ledes , és elég formatervezett burkolata van.
Akkor be is vásároltál?
Tennél majd fel róluk egy-két értelmesebb képet, mert az lenne az igazi....
Thnx
18332-es hozzászólásban, nagyon korrekt volt a srác, így az árba belefért még egy ledes rendszámvilágításis
Hol van az?
Szegasztok

Köszönet Borsónak, hogy én is fényezzem egy kicsit , ajánlott egy helyet, ahol vehetk a zére passzos rendszámtartót, hogy hogy nem pont 30%-os decemberi árengedményel vágtak nyakon.
De még milyen leányzó. Össze kell magát kapnia, aki a pályán a nyomában akar maradni. Úgy megüli a kicsiZ-t, mint Zorró kedvese a csődörét. Van fenn videóm is róla, amíg tudtam vele tartani a lépést.
Közben vissza olvasgattam kb 200 oldalt :)
Elvoltam vele, okosodtam cseppet.
Kiderült, hogy Borso lány, róla is volt 1-2 kép
Nagyobb túráitokról hol láthatok képeket?
Sokáig nem nézegettem igazából miatta lettem szerelmes a kisZkbe :D
1-2x körüljártam felültem rá .
Ha kövinek megyek csikihez akkor alaposan megvizsgálom .
Ha meg nem jó akkor kilopom a garázsból Knapet gépét
Nem volt vészes. Még mindíg jóval olcsóbb volt, mintha ugyanezt itthon vettem volna.