Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, hogy milyen mocis ruhát vegyek
Összeválogattam 1-2őt de 200-250 000 forint körül jött ki (kesztyű, csizma, bukó, ruha).
Olcsóbban nem lehet megúszni?
A belseje is normál anyag. Ez beltéri ponyva, mert a motor garázsban áll, így csak a portól kell védenem. A képeim között van fotó róla.
Semmi különös!

Énis ezt kérdeztem volna töled! Rég hallottam felöled!látni meg már .....! De ami késik nemmulik!
Multkor dumcsiztunk Marával,és hogy,hogynem teis szoba kerültél!No azota tervezem,hogy felhilak,de csak igérgetni tudnék egyenlöre!Az meg nemvalo!

Ja kutyás hasonlat nemnyerte el a tetszésemet! Másra számitottam! De hát öregember had álmodozzék!
add a kutya szajaba, tuti megoldja ezt a gondodat is, masfel masodperc alatt
mi van veled, te aszfaltbetyar
Gondolom!

De lehet hogy csak vasalhatnékom támadt!Elötte meg ugyebár összekell gyürni!
Hello
asszonynak is mondtad ezt a lepedogyuros dolgot biztos ertekelne az otletet
Semmi gond,hallottam,hogy a háttérben nagy a zsivaly
Hol dolgozol?Előszőr azthittem kocsmában vagy
Csak még annyit akartam kérdezni,hogy a motortakaró ponyvádnak milyen a belseje műanyag vagy szövet?
Szépjooonapot mindenkinek!

kanapén fetrengés,meg lepedö összegyürés engemis érdekelne!
Sláger MOST
Bocsi, panyo, hogy leraktalak, de pont ügyfél volt nálam, és a kollégám meg még dumált hozzám.
Nagyon köszi meg is lesem nagyon penge..... mint már mondottam üzlet megköttetett
Hasidom állt a házhoz....
Nagyon korrekt élőben is. Hétvégén lesz dolga a fényező cimbinek.
Köszi mégegyszer a közreműködésed Zsolt!
Szia!

Most küldtem el a mail-edre!
Szép napot!
Megoldódott az ülés problémám king-nek köszönhetően de szeretném mindazoknak megköszönni akik segítettek: Borso,Csutka,stb

King! Hova küldöd a fotókat?
Ezzel egyet is értek, 150 felett már erősen érezni, hogy naked Vársoban tényleg nem hülyeség, de én inkább túrázásra szereztem be, szóval hagyom a gyári áttételezést, és szarrágóként nézem a fogyasztást
Őszintén. Kit érdekel a végsebesség? 150 is már bőven elég, hogy meghalj. Sőt ahhoz is bőven elég, hogy 50 km után már fárasszon. Én pl ezen gondolkozom amit Figu mondott, tavaszra. Ha marad a bicikli. 95 %-ban városban vagy rövid úton használom. Pont nem érdekel, és soha nem is érdekelt a végsebesség.

Ja és persze jóreggelt!
....reggelt!
meg jo h a tegnap motoroztam
NAH! mi van veletek? kellemesen omlik az eso, undok idojaras van, hat miert nem orultok
lehet otthon maradni, dvd-zni, kanapen fetrengeni
Jobbat
Joooreggelt
Szép jó reggelt mindenkinek!
Azt mondod?!
Meggondolandó...
fogyasztásban nincs észrevehető változás
Tuti hogy sokkal agresszívebb lesz egy ilyen után....
Harapósabb, jobban jön kerékre, elforog..
Csak hát a több km, meg a több kaja tart vissza. Különben ledobnám én is a régit...
Dehát így van, vmit vmiért.
Van ebben elég kraft igy is...