Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

idehaza csak a kelet-magyarorszagi vasutasok sztrajkolnak most eppen
ha van egy kis szerencsed, a repulosok meg ma megallapodnak. allitolag mar leultek targyalni
A képeid reklámfotónak is elmennének... Klassz!
Büüüüüüüüüüü, muszáj lesz szereznem egy motort.... Akármit aminek két kereke van....
(A kocsim megint beteg, a repülő meg a vonat szrájkol... Ennyit az alternatívákról... )
Nagyon jó képek!
Sok sikert a tervekhez!
Feltétlenül odamegyünk nyaralni (teleni, tavaszolni, stb).
Hali.Mindenki.Keresek 2004-es Z750-hez szerelési útmutatót?!Ha valaki tuda küldeni?! Elérhetőség az adatlapon.Köszi.
...reggelt
Mindenkepp a kocsmaval kezdem deh lessz itt ahol aludni
joreggelt
Már az is elég, ha a kocsma készen van, majd elalszunk a bárpulton
benzinfustos joeccakat
jaja
Nagy meló lesz az biztos .
Sziasztok! Régebbi Z1000-re sportdobok (a gyári leömlőkhöz) érdekelnek valakit? Hangja a videóm között.
Borso!Leleptel?
-ebben a hazban szalt meg egyik utja soran Mária Terézia királynő, akinek annyira tetszett itt, es annyira jol erezte magat, hogy megadta Farcadnak a vasarjogot...
Ez Farcad, es az osi kuri amit en orokoltem .... gyonyoru es oriasi kertel + mellekepulettel....
Ha veghez tudom vinni a tervem es a pincijebol kocsmat a hazbol magabol + turistafogadot akkor szivesen latlak nalam is benneteket
maaa iiiiigy utolag nem fogom am elhinni, hogy nem ebben a kacsalobon forgo varban laksz

ez nem az en hazam
faxa vott...
na mostmar eleget cukkoltal
kikoltozok tudnam szeretni, ha minden reggel ennyi zold venne korul
nem jo a kep...
es ma belefert a Z tukrebe az egesz Hargita
Ez sem volt rosz,ha kell valakinek elviheti!
Ügyes
Ledes irányjelzőhöz nem kell feltétlen másik relé!Én 1-1 db 21 w izzót kötöttem mellé és rendesen müködik.Nekem is jobban bejön a gyári index,csak nem tudom normálisan felrakni,mert nagyon vastag a szára.
Rendszámtáblatartóm,ma csináltam.8-as köracél,kb 500 ft anyagköltség, 2 hegesztés,2 menetvágás,zsugorcsővel burkolás(vezetékek alatta).Egyszerű,a szög hozzá képest gépezet!