Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi Mindenki!
Voltam egy hét 'OFF'-on , de látom zajlik az élet azóta is
Bécsben a hétvégén a 3-7 fok körüli hőmérsékletben kb. 10 motort láttam az utcán De nem pizzafutárokat
Ezek után arra gondoltam holnap én is azzal jövök
Szia Bitu!

Hát ööö ami feltétlen kell hozzá, Z1000 felső villahíd ,az alsó lehet a 636-osé is(az enyém is az,2003-04),a kormánycsapágy befoglaló méretei megegyeznek a Z-vel, így passzol. A telók 2003-04-es 636-é, amire passzol a Z-nek a sárvédője és a felnit is bele lehet rakni kis esztergályos munkával. ninja fékek. jó a 2005-ös telója is ,csak annak más a sárvédője.
Szal kb ez a recept,itt ott vannak még apró kis fortélyok,szólj ha esetleg átalakításra gondolsz.
Bontóban vettem egyben a telókat + féknyergek 150ezer körül volt,nemtom pontosan,mert mást is vettem.
Viszont a Z eredeti telóit meg eladtam 90-ért, szal gy már nem sokban van.
Viszont a Z1000 felső villahíd 30rudi volt, és elég sokat is vártam rá.
Szal kb2kilóból megvan az egész és ha utána el tudsz ezt-ezt adni,akkor egész jól ki lehet jönni!

Azóta már elég sokminden rákerült a gépre

Most ilyen:
Szia!

Megírnád, hogy mit alakítottál az első futóművön és hogy mennyibe fájt? Kösz előre is!
Sziasztok!

gyikarc01 !
írj 1 mailt az adatlaomon szereplő címre,tudok segíteni ülés ügyben !
Hi
2003-as Z 1000 re keresek hasidomot, minden ötletet szivesen fogadok.
Olyan közelről nem túl jó a kilátás Ma mi is mentünk egy kört, de fogalmam sincs mi vitt rá, hogy a nyári bőrkabátot vegyem fel Neocitránt még valakinek?
Te gyönyörűen ülsz a motoron. Volt szerencsém mögötted menni. Nem nagyon tudtam az útra figyelni. Szívesen ülnék mögötted.
hozzateszem, en nagyon toketlen modon ulok a motoron , de en se lennek boldog, ha nagyon sokat kene megallas nelkul motorozni. ebben Csutka a profi, en nem megyek egyben olyan sok kilometert
Remek, köszi csinálom is.. azért ha látnál gondolj rám.. mert lehet elbénázom...
rövid távon nekem se gáz de már 300-400 km urán a rívás kerülget pfff... irigyellek... jó kis üllőkéd lehet.... .
Amúgy köszi de ez nekem tényleg drága ennyiért kb a corsaro-éktol is megkapom
Hja, és azért felverik az árukat olyan min. 200 euróig!
Mentsed le a kereséshez, hogy Bagster Sitzbank Kawasaki, aztán majd küld üzit a rendszer, ha valaki felrak! Az elmúlt fél évben egyet láttam a német Ebayen, azt is ezresre, pedig kb minden nap nézem...
1.
bar ez neked draga, ahogy mondtad nekem meg 50ert se kene masokkal ellentetben az en hatsom jol illeszkedik es nincsenek ilyen gondjaim
ird be, hogy "bagster kawasaki" es keress
Csutka nagy e-bay-guru, de en is vasaroltam mar par dolgot. turelem kell hozza, ez teny tavaszig van idod!
kösz ami igaz az igaz... na várok türelmesen hátha nekem is terem....
Jaja köszi őket ismerem már beszéltem velük,de nem szeretnék közel 100 ezret kiadni érte olyan 50 körül beleugranék és ott az ebay-on ellehet csípni használtat? hogy kell keresni? mert ilyen: Top Saddlery ülést találtam(aszem ezek újak) de arról még semmit nem hallottam
Ja-ja, nem tudok meglenni motor nélkül... A vonat nem alternatíva... No majd tavasszal meglátjuk mi legyen.
A türelem Bagstert terem... Évente párat szoktak felrakni az Ebayre... És nem ilyenkor, mert ilyenkor senki nem adja el a motorját, meg nem is töri...
www.corsaro.hu - ok tudnak ujat
idehaza nem nagyon van elado, ugyhogy ha nem akarsz teljes arat adni erte, akkor marad az e-bay
Hy mindenki!
Z 750-re szeretnék BAGSTER ülést az ebay-on kerestem de nem találtam nem tudjátok hol keresgessek még
Arról tudok, de Te írtad az előbb, hogy valami alternatívát keresel. Vagy az nem a motornélküliségre vonatkozott?
Lemaradtál, sajna a Z-m jelenleg Panyó tulajdonát képezi...
Hmmm, kéne valami izmosabb féket kreálni a rolleremre...
Miért? Ha járnának a vonatok, akkor motorozás helyett elmennél zakatolni?
z 1000 gyári index és rendszámtáblatartó eladó érd:06 30 55 98 980
Koszike
...epp jol megfagyva mert most ertem haza a motorozasbol...