Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi eszünk ágába se volt,hogy el harapozanak a dolgok ennyibe i is merítettük a témát
Sorry!
belenéztem a videoóba én is szerintem teljesen jól ülsz a motoron, tipikus női fenék kitol hátra pózban ha jól figyeltem, semmi gond nincs , sőt szerintem a női motoros üléspozícióval jobban lehet irányitani a motort, mint a görnyedős férfi üléssel de azért én maradok a görnyedősnél
Estét all.

Itt egy oldal ahol nagyon sok lime party-s fénykép van .
Sok z750 esről is.
képek
asszem a multkor keresett vki üléspúpot itt a fórumon, most találtam itt az apróba egyet, gondoltam megosztom veletek
púp
a tavai motorosturankrol it cikkem...
http://www.motorostura.hu/buil...
jooo visszaemlekezni
es tenyleg!
"Ez most egy olyan James Bond féle tudd hogy értsd helyzet!"
nem harapok, csak gondoltam szolok, mielott elharapoznak a dolgok
Bizony szép.... gratula
no igen valami ilyesmire gondoltam.....hát igen nem semmi...
köszi,hogy megosztottad velem e remek videót szupi...
Királyom, látom dobtál rá új fejidomot is és új féktárcsákat. Már nem is hasonlít a gép régi önmagára. De nagyon szép lett.
Ja azt elfelejtettem mondani, hogy Borsó, nagyon is tűzről pattant menyecske.
De ezért szeretjük nagyon. És vigyázunk rá, nehogy valami pernahajder behálózza. Most neki van vagy 5 bátyja, aki megvédi ha kell.
meg idejeben szolok szedd ossze a fantaziadat, ha nagyon szetgurult volna
nem szeressem az ilyesmit, max a regi baratoktol
Piros bőrnaci, a vállán keresztben fehér csík.
Arra még tavaszig várnod kell, vagy nézd meg a videóim között, a Lime party videót. Előttem megy egy darabig a Borsó.
Helló mindenki!
Nocsak...... felkeltette figyelmemet amit Robis írt,hogy Borso milyen gyönyörűen ül a motoron.... rendkívül kíváncsivá tett már már elterebélyesedett a fantáziám.......
Óóóóóóó.....
kurva szép lett a Z-d grat
Köszi már írok is...
Helló Laci frankó a gép,még egy sportdobot szeretnék rá.Neked sikerült másikat venni?
Hali.Mindenki.Érdekelne 2004-es Z-hez túra plexi,meg a Z1000-es hütőjének az oldalsó takaró elemei.Ha valaki tudna ilyent olcsón?! (lehet kicsit sérült de javitható is) Köszi.Elérhetőseg az adatlapon.
Köszi! Valószínű belevágok, csak még nem tudom melyikbe. Eddig az a variáció volt, hogy az első rugók Öhlins progresszívekre lesznek cserélve, és alapból a két ember súlyának kiszámított folyadék bele, de a tiéd komplettebnek tűnik. a másik változat az évjárat azonos ezredes első telója lett volna cakk pakk ...

Szerintem tavaszig még utána olvasgatok, aztán ha beindul a szezon valószínűleg aktuális lesz.

Egyébként tényleg állatul néz ki a kicsiZ-d ghostrider fényezéssel
Hű de szuper, nagyon köszönöm!
Ha nem bírod, ráér később, a Karácsony az sokkal fontosabb!
Annyira amúgy sincs még szezon... Csak az árát mindenképp rendezzük!
Szia gyapi!
Nagyon ismerős a rendszámod . Szép lett a masina.
Szia!

Megjott a sitykad is, remelem lesz annyi kezem, hogy hazavigyem holnaputan.
Szia King!
Nagyon frankó lett a motor!