Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

NA te azt honnan tudod hogy milyan az estéd, amikor még csak délután van
Az ényémnél mondjuk garantáltan jobb lesz, merthogy dolgozom basszameg!

BÚÉK
Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet kívánok!
Remélem legalább olyan jól fog telni a ti estétek is, mint az enyém
Mínden Z nek Boldog Ujévet:
Baleset mentes vezetést.
Boldog Új Évet barátaim, és szerelmem Borso
Nagyon testzik a cuccos amúgy, egyszer szívesen meghallgatnám élőben....
Mondjuk a Csucsu-ét is! Viszont annak az árát már sokallom.
Ez a motorhoz állítás dolog meg igen kényes területem, nagyon nem vagyok képben ezzel.
Tuti kikérem majd még a (régi) szerelőm véleményét is.
Mit értesz alapszintű beállításon?
Muszáj lesz ebbe kicsit jobban belefolynom mert ez így nem állapot.
Mindenkinek alkoholban és pirotechnikában gazdag szilveszteri bulikát kívánok!
Én meg indulhatok lassan gályába, az amcsik jóvoltából talán hajnali 4-ig.
Mivel tél van azt tudom tanácsolni szedd le a tiedet és hozd el összehasonlítani.Nagyon szívesen segítek.Az összekötő cső a kérdéses azt is hozd!Nekem a ZX9-en volt ez a dob és csak feltoltam rá.
Köszi a rajzot!
Megpróbálkozom vele :D !
Hello!

Az a Leo Vince dob szerinted nem jó a k7-es Z 750-re (amilyen neked is van)?
nyihahahahhaaaa
megszereztem az uj ceges laptopot
megkaptam a képeket köszömöm szépen jelentkezem
Szia!
60ért vettem használtan.
Abszolút elégedett vagyok vele. Először benne volt a szűkítő aztán egyik hétvégén mondom kipróbálom milyen ha kiveszem. Úgymaradt. Egy fokkal lehetne mélyebb a hangja, de nekem maradéktalanul tetszik. A formája is, kicsi, rövid, nem áll ki oldalra stb. Súlyra nagyjából hasonló mint a gyári szerintem, nagy különbség nincs. Mivel nem vagyok egy Rossi ezért teljesítményben sem érzek különbséget. Az 1000-es szerviz alkalmával raktuk fel, alap szinten hozzá lett állítva a motor, de full hidegen indítva néha elsőre leáll, másodikra tartja meg az alapjáratot, ezt tavasszal majd szeretném orvosoltatni. Nagyjából ennyi.

Ja és BUÉK mindenkinek!
baranya megyei vagyok mohács melett lakom mail horvath.valkon@gmail.com kecskeméti cégnél dolgozom mint mobil szerviztechnikus bármelyik kawásnak segitek nagyon szivesen ha mezőgazdasági géppelvalo probléma felmerülne sok tipusban van tapasztalatom keressetek bizalommal
Szia,
Még nem nagyon gondolkodtam rajta, csak itt áll feleslegesen, aztán felkaptam a fejem, ahogy olvastam a kérdésed. Először is előszedem, lefotózom, aztán elküldöm neked a képeket, ha adsz egy mail-t.
Azt el kell mondjam, hogy az egyik oldal javított, azt is látni fogod. Az én motoromon voltak, nyáron véletlen botlottam Stevesaki eladó tartóiba s akkor, gondoltam hogy lecserélem. De semmi bajuk nem volt, ha Steve nem hírdette volna még most is azok lennének fent.
Küldj egy címet, én meg addig csinálok fényképeket. Hova valósi vagy egyébiránt?
most néztem meg az adatlapon a motorodat nagyon királyulnézki üllésben is segithetnél nagyon meg kőszönném
mennyi pézért válnál meg tölük
Ha ezt itt szervezzük, akkor az felettébb diszkrét lesz
Most így, hogy magunk között vagyunk és Borsó nem figyel, hogyan ünnepeljük meg a Borsó szülinapját? Hamarosan bekövetkezik.
Hello,
Nem tudom, hogy találtál-e már, nekem van kettő használt!
Bár Steve tudja , de lehet, hogy neki is van még a tarsolyban
Hi Everybody,
Kissé én is le vagyok maradva s most bőszen olvasgatom mi itt a helyzet.
Mivel az a szerencse ért, hogy nem nagyon kell ünnepek alatt melóznom így gépet se láttam hála égnek már egy jó ideje...
Halihó! Kicsit elmaradtam mostanában, de azért néha olvasgatom a hozzászólásaitokat.
Üdv!
rendben, Anyu
Akkor gyere msn mert én meg a komplett folyosón egyedül vagyok és megveszek az unalomtól
dugulj el
mar negyed oraja a munkahelyemen rostokolok valaki meg felhivott ejjel, de azt sem tudtam, hol vagyok , ugyhogy most csak tippelgetek a vakvilagba
Baszki...nem is tudom mikor keltem toljára ilyen telibebaszott korá....
Szép jó estét,
utólag is kellemes ünnepeket a Z-s csapatnak és persze majd BUÉK.
Knapet, tudnál majd írni egy rövid véleményezést a dobodról?
Árban - ha jól tudom mennyibe kerül - itt körül gondolkodom majd benne.