Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jooooreggelt
Köszi szépen!
Én voltam aki ülépúpot keresett!
Dobok is egy mailt lehet!
nagymutterom 10 éve vette újan a puntóját most van benne 37000 valamennyi km állásában szokott az aksi nyáron lemerülni benne , állandóan töltögetjük neki amikor épp biciklis kedvében van és hetekig be sem indítja , amugy találkoztam durvábbal is tavaly szervízbe gyakszihelyemen opelban beszámítottak egy 8 éves suzuki swiftet szintén öreg házaspártól 18000 valahányszáz kilóméterrel
nem rossz otlet
igazabol egy hosszuszaru kaktusz az, de lehet, hogy lecserelem
Akkor remélem nem titánium-vanádium ötvözet hátvakarót fog kapni, mert az odaver rendesen
Egyébként amilyen olcsó a benzin már... Az a plussz endorfin megéri azt a pár litykót
Ne is mondd...most cserélték anyámék, és szinte mindegyik "kedves vevő" közölte hogy nem hiszi el hogy egy 7 éves kocsiban csak 50 000km van. Mondtam nekik hogy mindenki azt hisz amit akar, azután bevették a kereskedésbe persze áron alul de cserébe az újhoz kivertem belőlük pár dolgot.

Azóta a kereskedő se tudja eladni, de szerintem előretekerik az óráját inkább. Használt cuccokban hülye egy nép vagyunk
hat nem
magamat karacsonyra kivetelesen nem szoktam meglepni viszont nagyon remelem, h az illeto ertekelni fogja ha nem, akkor a fejen csapkodom szejjel
Dehogy... Most megint felraktam a hirdetést, de ma ültem benne úgyhogy... hát... izzéé....

Amúgy is csak értékelhetetlen érdeklődések voltak rá...
Úgy szép az élet ha kerek A kocsit elpasszoltad már?
Magadnak
es most, hogy megvettem eletem legfaszaganyosabb karacsonyi ajandekat , joejszakat
meeeeeeeeeeeeeeeeee' nincs maaaaaaaaaaaaaa' karacsony, hogy odaadhassaaaaaaaam?
midas...
a fejidom cseréhez mit kellett cserélned? szép lett....
Helo Lányok
Másod?! Nade kérlek... sokkal többedik... csak bámészkodni mentem ki, erre kitiltottak... sokadjára...
ugyaaaaaaaan nem is ertem, mirol beszelsz
Provokáltam? Messze a tömegtől egy tök üres parkolóban?!? Öööö izé... te akartad! nehogy most így utólag letagadd...
Véletlenül nem volt egy ámerikai autó másodszereplő a történetben?
koszi mostmar haverozhatunk
mert elvezed, te csirkefogo, h kiloghatsz a sorbol
direkt provokaltad oket, en meg visitottam, mint a szoposmalac
Mit mondtam a benzinkúton? Mire visszamegyünk ott fognak várni a biztonságiak... nagy gyakorlatom van már abban hogyan tiltassam ki magam a Hungaroringről...
ja! ugy kellett kimagyaraznom a huligan viselkedesedet te pernahajder
Helo
Ja és jóestét.
Na ott pl én autóval voltam... Borsó gondolom emlékszik...