Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, sajna a honlapukon nem lehet megnézni a típust pontosan...
Vajas kalacsos joreggelt!
Amikor vettem akkor volt bent egy tesztmotor, azon volt. Átraktuk, mert polcon nem volt új, illetve sok idő lett volna berendelni. Féláron megszámolták ( ha jól emlékszem ). Amúgy lehet rendelni, illetve most már lehet van polcon is. Akkor még új volt az akkor új Z750. Tavaly augusztusban. Csiki-bege motorplaza.
Knapet, Te a rendszámtartót honnan intézted a mocira?
Köszi a gratulációt!
Az ár jó volt főleg,hogy ABS és egy pár extra van rajta amit úgy is előbb utóbb feltettem volna.
Nincsmit az infóért.
Köszi! Ha magyart veszel akkor ebből lejön az új forgalmi és törzskönyv, mert az független a magyarítástól, tehát közel 200 jön rá... Akkor nagyon jó árban kellett megegyezzetek...

Gratula az új szerzeményhez! Ja és köszi az infót.
Annyian hívtak, hogy nem tudtam melyik a te számod... de mindegy is így utólag. Sajnos időm sem volt a múlt héten. Csutkáé valóban jó vétel, bár az árat nem tudjuk, nem is tartozik ránk.
Szia Knapet!
Vártam hívásod!Meglestem volna a tiédet is!
Regadó: 142.000,-
MGA vizsga: 15.000,-
Első fog.helyezés-műszaki: 26.800,-
Rendszám: 4.500,-
Műszaki matrica: 450,-
Eredetség vizs.:17000,-
Forgalmi+Törzskönyv:12000,-
össz: 217750-
Kb ennyi
Köszi!Tetszik neki az új helye Minden nap beindítom járatom egy kicsit,de sajna nagyon hideg van ahoz,hogy egy két kört guruljak vele
Már nagyon várom a tavaszt
Remélem jól álltok a tervezett projektell Mindent bele!
Szia Csutka!
Így igaz!De én rátaláltam
Belvárosaban lakom de most utcát nem akarok írni!Közel a főutcához.
Hali!
Utánajártál már, hogy mennyi a regadó meg a kutyafüle? Érdekel engem is. Mint infó. Köszi!
Elkelt.
Hogy van a Zéé? Járasd majd meg, mert egy hónapja nem mentem vele! Bár sose volt gond az aksijával, azért ráfér egy kis kimozdulás.
Hja, a repcsim mikor máskor menne, mint holnap.... Grrrr.....
Ilyen szép és jó mocit nem kapsz ám, pláne nem ennyiért...
Szia Freeman18!
Hogy mennyiért vettem?Az üzleti titok!
Na jó 1.5M alatt volt ,de még itthon forgalomba kell helyezni(regadó+kutyafüle,stb......)
Ja köszi a gratot!Mikor szeretnél vásárolni most vagy tavasszal?Én mostanában 1 jópárat megnéztem,de mindeggyik sántítós volt,esetleg,ha kinéztél valamit ird le hol van milyen színű hány kilóméter van benne tulajok száma,ha eggyáltalán nevén van lehet,hogy már én valamelyiket megnéztem és tudok segíteni!
Üdv: Sanyi
A cimkéje:
Urak és hölgyek! Meg úrhölgyek, úr urak meg a többiek.

Téves rendelés miatt a nyakamra került 5 liter Castrol Actevo GP 4T 20W-50 motorolaj. 2250 Ft volt literje, de a karácsonyra való tekintettel 5000 Ft-ért vihető a komplett cucc. A héten. Szombaton begyújtok vele ha nem kell senkinek.

Pápá
merre felé lax debróban
Jah kihagytam, hogy Grat a mocihoz
Üdv all.
Szia Panyo mennyiért vetted a mocidat?
Én is vásárlás előtt vagyok.
Akkor viszont Én is csatlakoznék...
Ja, és Grat a mocihoz, soksok balesetmenteset hozzá!
Köszi!
Meglesem,de asszem probáltam már mindent
Thx
Ugy legyen!Szavadon foglak!