Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ímhol...
igen igen akarom
Láttatok már repülő Suzuki-t? Mutassak? ...
Hál istennek
Örülök neki
FIGU
asszem negsem adom el a Tehenet
3 honap allas utan poccre indult es csudaszep a hangja neeeem megy ez sehova tolem
Boldog, boldogtalannak mar mar kellemetlenul kellemes Karacsonyt kivanokzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz! :D
Sziasztok!
Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok Minden Z-s bajtársnak no és persze Mindenki másnak!
FIGU. Tozsó

Örülök hogy látlak titeket, már azt hittem elfelejtettétek az oldal címét.

Boldog karácsonyt nektek is!
Boldog karit, sok-sok ajándékot mindenkinek!
Szevasztok !
Mindenkinek Békés, Egészséhben gazdag Karácsonyi Ünnepeket
valamint Boldog és az ideinél csak jobb Új esztendőt Kívánok mindenkinek!

Üdv FIGU
Kellemes Karácsonyt és sikerekben gazdag balesetmentes Újévet Kívánok mindenkinek!
Mindenkinek Rendkívül Kellemes Karácsonyt Kívánok......! kívánok még, baleset mentest.....jó egészséget...olcsó benzint ... széles utat.... kilométerben gazdag új esztendőt..
Boldog Karácsonyt Z crew
Fektitibikém az az egy szerencséd hogy ma karácsony van, így nem tudok méltóképpen reagálni a nyilvánvalóan szánalmasan silány hozzászólásodra. Az majd 27.-én megteszem.
Illetve....szarok én rá.

Figyelj ide egy pillanatra és olvass figyelmesen. Idén nyáron amikor téged itt a fórumon még nem sokszor látott senki volt egy jó társaság akik nem a szelephézagokról meg a faszom tudja miról írklátunk hetekig. Volt hozs többszöt találkoztunk és elmentünk motorozni, és nem kávéztunk kisfiam. Én ezért bátorkodtam viccesen a barkácsszakkör megnevezéssel írni.
Ha a társaság aktív taja lennél akkor nyilván tdnád hogynyáron elsenvedtem egy elég komoly balesetet, és a motorom eleje teljesen ki lettt cserélve.

Tovább nem idegesítem magam, és ha kérhetem engem te soha többet ne találj ki magadnak. Nem vagyunk egy súlycsoport fater!

Boldog Karácsonyt neked.
Kellemes ünnepeket mindenkinek
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
a harmadik mondat nem allja meg a helyet , es ismerjuk annyira Csucsut, hogy nem jar kavezni a motorjaval max. mas a motorvedelemrol alkotott kepetek
Van két fajta motoros.Az egyik már a másik még nem esett el.Te nagy szerencsédre még nem estél és még nem építetted újjá a gépedet.De akikhez tartozom azok védik a mocit,hogy minél hamarabb tudjanak menni vele és a lehetőségekhez mérten kicsi legyen a kár.Az nem megoldás,hogy csak kávézni mész vele,mert akkor pedig elütnek.
Hali.Mindenki. Boldog Békés Karácsonyt! Mindenkinek! (janika várom a gomba méreteket ünnepek útán?!)
Jóóóóóóóreggelt
ez a kedvenc napom az évben , a szülinapommal együtt mindenkinek sok sok ajándékot, gyönyörű karácsonyfát és mérsékelt gyomorrontást az elkövetkező pár napban
szia de én vettem meg a mocit és nagyon jóóóóóóóóóóóóó
Csordultig telt szivvel eltoltott aldott unnepeket kivanok minden 1es Z tulajdonosnak
Halihó!
Roboquad!Ismerős a motorod, csak nem te vetted meg azt a z1000-t, amit a kerepesi úti biker's 13-ban árultak?Vagy a nevedből következtetve te vagy az eladó,csak megtartottad magadnak?Voltam én is oda szemezgetni vele,csak sajna nekem még várni kell a pénzemmel tavaszig,így szépen elúszott,
úgy mint általában minden jó állapotú z1000,amit eddig kinéztem ,mert veszik szépen őket.
Igaz,már többször írtam itt,de aki tavasszal meg szeretne válni motorjától,jó lenne ha jelezné nekem.
BOLDOG ÜNNEPEKET MINDENKINEK!