Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én Pécsen a vásárban szokatam f...sza lángost enni!
Ez a kecskeméti lángosozás az egyik haverom mániája!
Azt mondja mindig hogy ott van a legjobb lángos és oda el kell mennünk motorral!
Mondhatni az egy bemelegítés lenne a nyárra!
Laza 480km oda-vissza!
Jövőre ha minden összejön én is lehet megyek pestre suliba!
Ha már lángos nincs is Subway az van !
sajtos-tejfölös-kapros a kedvencem fokhagymás alappal
fas..om!megkívántam.
Lángos?Hát én egyszerűen nem értem,hogy egy majd 2 milliós városban(pest)nem lehet normális lángos kapni.Sőt alig van olyan hely ahol lehet kapni.Én ha jövök haza szabolcsba mindig veszek,m nagyon szeretem,mondhatni azon nőttem fel.tuti kaja
Muszáj alkalmazkodnunk!
Ott kell spórolni ahol lehet!
Én szüleim éttermében melózgatok!
Jó kis túrák lesznek!
A Balaton körbe mocizását mi is tervezzük 2 barátommal!De mi jövőre a Horvát tengerre szeretnénk lejutni!
Már nagyban tervezzük!
Ja és majd elfelejtettem!Ahogy kijön a jó idő megyünk Kecskemétre lángost enni!
Látom azért ti is alkalmazkodtok az olcsóbb dolgokhoz Jó helyen lakhatsz,jártam arra a nyáron,igaz mondjuk mozdonyvezető vagyok,ebből kifolyólag sokfelé megfordulok az országban.Remélem tavasztól motorral is megtehetem már.Szervezek is már 3 túrát, az első zemplén,bükk,mátrát ölelné fel 2 napban,2. tisza-tó lenne,a 3.túra meg a balcsi körbemotorozása
Én is tartok tőle hogy mire elkezdődik a motoros szezon szépen emelkedik majd a benzin ára!
Az utobbi néhány évben mindig ez történt!
Én a horvát határnál vagyok!
Náluk az LPG éri meg!3.3Kn!És 23km-re van a gázkút!
Csak gázos autóink vannak!
ja és amin még nagyon felzúztam az agyam,hogy a földgáz világpiaci ára felére esett vissza,ennek ellenére mo-on gázáremelés lesz januárban.indok:hogy a 9 hónappal ezelőttit használjuk most azért.nem szeretek politizálni meg nem is érdekel,de ez sztem nagyon durva
áhh,kizárt dolog.Jövőre sztem simán visszamegy 300-ra.Én még elég jó helyzetben vagyok,mert közel lakok Ukrajnához,és amikor nálunk 300 volt a benzin,én kinnt megvettem 160 ft-ért.Megérte bőven mert jó minőségű ott is a benzin,2 óra alatt meg is jártam mindig,meg vettem mindig egy csomó cuccot ami itt magyarban kétszer annyi volt.
Jó indok!
Én nem vagyok nagy pecás!
Én meg mióta csavarozták a lábam azóta csak 1x tudtam menni!
Szüleim minden évben elmentek egy pár napra de engem meg tesómat itthon hagytak csinálni a boltot !
De egy valamit nagyon remélek!
Hogy jövőre is ilyen benzin árak maradnak mint most!
HÁt pecázni lehet ilyenkor is persze.De legalább ugyanolyan "hideg",mint motorozni.Síeléssel én is kacérkodok,nővérem már tavaly is hívott,és most is megy februárban,csak szegényt mindig lemondom.Most se fog összejönni,bár most már indoknak tom mondani neki,hogy motorra kell a pénz.
Horgászni azt lehet még!
Vagy sem?
Én sem vagyok jobb helyzetben nagyon!
Mert a másik hobbim a bringázás!Bár azt az utobbi időben nagyon sikerült elhanyagolnom
De talán idén eljutok Szlovéniába ismét!Sielgetni egy picit!
Ne is mondd.Két igazán nagy hobbim van. A motorozás és a horgászat,és sajna ilyenkor egyiket sem tom csinálni.Szivacs a köbön.
Úgy legyen!
Nézegettem most az 1000eseket!Elég kevés van fenn!
Bízzunk a tavaszban!
Bár már ott tartanánk!
2hete nem motoroztam de már nagyon mehetnékem van!
Igazad van.Tavasszal úgyis el leszek árasztva jobbnál jobb ajánlatokkal.:) Hát ha lesz választék nekem sem jutna eszembe,hogy hozzányúljak festés szinten
Aha!
Nekem a szín másodlagos volt!
De legjobban a kékhez húzott a szívem!Szerencsémre találtam is!
Átfestetni viszont én nem festetném át ha rendben van a fényezés!
Már csak a festés költsége miatt sem, a másik ok pedig az hogy szerintem kelendőbb egy gyári fényezésű moci,ha
netán eladásra kerülne a sor!
Nem rossz,de hát nekem valahogy ez a típus zöld színben nem nyerő.Fekete vagy narancs.Bár már gondolkoztam,hogy bánja a fa..om,vennék egy bármilyen színűt,csak legyen jó,főleg így választék híjján,és majd átfestetem egyénileg.Nem tom mennyibe fájhat egy ilyen
Nem tom Ti hogy vagytok vele de nekem a képek alapján ez jön be! http://www.hasznaltauto.hu/2286518_kawasaki_z1000_200
3
Mondjuk 1millát megér,bár én óvatosabb vagyok,meg nem tom miért ilyen olcsó,ha tényleg minden ok rajta.
Ja,néztem én is.Csak amcsiból hozott moci,meg streetfighterként hirdeti.Bár nem tom mire akarod majd használni.
ezt már csekkolta valaki?mert ere nyomulnék rá..
tele vele a margitsziget a futoknak ugyse kell.
Sanyi!
Kiskunhalasról van a gép?
Ha az amit hasznaltauto.hu-n láttam akkor nem sok km van a mociban!
Jól néz ki!
Ja 2006-ig, hát végülis már láttam 2007 januárit is régiben.A lényeg hogy a régi érdekel,mert másfél gurtnit tudnék rászánni.2004,2005-öst már lehetne annyiért,csak sajna valami hihetetlneül pang a piac.Abban bízok,hátha tavasszal már több 1000-es is lesz eladó.
Sanyi!
Gratula a Z-hez!
Sok balesetmentes Km-t!
Akkor neked nem -2007, hanem -2006-ig gyártott kellene.