Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd a tavasszal csapatunk egy-kettőt itt debróba
MODE gombot nyomva tartod 2 mp-ig, az óra és a perc elkezdenek villogni. Nyomd meg a RESET gombot, ha csak az óra villog, nyomd meg a MODE gombot, hogy beállítsd az értéket. Utána nyomd meg a RESET gombot, az óra helyett a perc kezd el villogni, a MODE gombbal tudod állítani a percet. Nyomd meg a RESET gombot, az óra és a perc együtt kezdenek el villogni, nyomd meg a MODE gombot, megszűnik a villogás és az óra mukodni fog.
Tamás üzenete (20:25):
Köszi, csókoltatom a fóromus csapatot is, majd lehet, hogy felteszek holnap egy képet

TomLamb ausztriabol udvozol mindenkit
nahhh tessek
lassan kerhetsz tanacsokat Knapettol, hogyan kell a vilag vegere utazni
o tervezesben mar nagyon jo legalabb 4 celra emlekszem az elmult masfel honapbol de igazatok van amugy, a csalad az elso es a gyerekek olyan hamar felnonek, hogy egyszercsak kirepulnek es akkor mar nem nagyon fogtok kelleni nekik szegeny apam is igy jart, aztan most jol meg van lepve, hogy a lanya mekkora lett HIRTELEN
Na mi van már az enduró vásárlással
Gyerünk sarazni azzal kiengedheted a gőzt
Jah az órát hogyan lehet beállítani a kis Z-n?
Most mit csináljak. Marha sok a meló, sok a meló otthon, van egy 15 hónapos fiam, aki kizsigerel, egy 10 éves lányom, akivel ugyancsak kéne foglalkoznom, Szar idő van, a motor a garázsban letakarva. Az asszony is depis. Elegem van mindenből.
Hát igen!A SANYIK!
Szia!
Jó gazdája leszek megígérem!
Mikor lesz már tavasz
Szia!
Gratula a motorhoz én is szombaton vettem meg a Csutkáét
Úgylátszik a Sanyik szombaton költekeznek
Akkooo ne dolgozzal annyit es tessek gyakrabban elobukkanni
Én is szeretlek, Csucsu. És nagyon hiányoztok mindannyian. Borsóka, különösen.
mehetnenk most is, csak ugye befagyna a poponk
majd tavasszal szervezunk valami joooo kis bemelegito turat addig lesz ido osszeszervezni a tarsasagot, kitalalni az utvonalat magunkat ismerve, erre nem biztos, hogy elegendo lesz az ido addig
Robis a mentorom. Az egész más. Hogy a picsába ne szeretném.
Alig várom hogy ujra bandázzunk egyet. De tényleg...az a spontán velencei tavi kiruccanás annyira jó volt.
OK's koszi
Haliho!
El vagyok uszva, most eppen itthon. Ez a december nagyon jovos-menos lesz. Irjal, ha latsz kiput! De ha epp gepkozelben vagyok, es is nezelodok.
Szia!
Nah merre voltal elveszve?
Kozben elkelt egy bal oldali kipuff 49euroert
No de van meg es majd sorrakerulok en is
Hja, közben rájöttem, hogy azt a pár szót le bírom fordítani magam is...
Na ne vágj fel és ne sajátítsd ki magadnak.
igen
es Robis? ŐT mar nem szereted
Pontosítanék, szerelmesek vagyunk egymásba....
aztan csak figyeld meg, hogy az ilyenek miatt mondjak majd mas helyeken, hogy tonkrevagtam a forumot
remelem, hogy csak viccbol irtad mindig orulok neked! a tobbiek neveben nem nyilatkozom, mert Csucsu megint kiborul szoval tessek szepen irogatni, es lassan hazajonni onnan

kene csinalni egy karacsonyi sorozest is, ha mast is erdekel a dolog
Te egyenesen szerelmes vagy belé.
Sajnos adásvételit angolul írtunk. Németet nem nagyon tudok.
Ezt az oldaltáskát meg kell beszélnünk. Mennyiért szeretnéd, hogy vigyázzak rá?