Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hja, és ebből kifolyólag eladó a zöld Bagster tankbőr tanktaskával együtt, meg egy pár Kawasaki oldaltáska (zöld-fekete). Meg egy rakás női motoros ruha is.
(nah azért nem maradunk motor nélkül, csak a gyűjteményt kell kicsit leépíteni... )
Halihó Mindenkinek!

Hát szóval az történt, hogy Panyo szombaton elvitte a motoromat. Hát ennek nem tudom, hogy akkor örüljek-e vagy sem, mindenesetre remélem, hogy jó gazdája lesz. Remélem azért nem tagadtok ki, és reszkessetek, mert sokáig úgyse bírom Zétlenül... De most fontosabb dolgok is vannak egy ideig.
Ki mondta hogy én Szeretem?
Kérlek csak a magd nevében tegyél ilyen komoly kijelentéseket
Ha munkahelyen vagy ez megeshet, mert ott szokták blokkolni a nagyobb tartalamkat... Ha nagyon érdekel néz meg a http://www.hidemyass.com/ -on keresztül tuti menni fog...
Nem baj, így szeretünk. nem sokat veszítessz vele.
erdekes, akkor csak en vagyok szoke de most ujra probaltam! nyomtam KATT IDE, de ugyanaz a szoveg jelent meg ennyire ... lennek
Te melyik videót nézted? Nekem megnyitotta.
ha elmondanam, ...
tudod
És merre volt a menet?
engem meg beszippantott az iccaka
de - mint rendesen - amit lattam, az nagyon tetszett ugyesek voltatok tenyleg nagyon el voltal foglalva, inkabb nem akartam labatlankodni. mas kerdes, hogy egy nyomorult linomadet nem sikerult a pincernek kihoznia 30 perc alatt. mertem az idot! ezen kisse azert kiborultam, ugyhogy mashol kellett levezetni a feszultseget
Vozi Boro - Kawasaki pravi dasa

Írd be a youtube-ra
Nna véggre.
Szevasz Hová tűntél Szombaton?Engem beszippantott a pult, és nem akart kiköpni egy darabig. Vártam h majd csak benézel, de nem sikerült
ez baszki gyors volt
"this video is no longer available"
Szevasz
Na ez nem piti baszki a vicc topicból "nyúltam". És ahogy ott is írta a srác...Kawásoknak kötelezőKATT IDE
oksa,leszek majd még a fórumon,de ott vannak még az elérhetőségeim is.hali
Majd kiváncsi lennék a véleményedre sulival kapcsolatban!
Majd beszélhetnénk róla!
Én a műszakira járok,sztem majd jól gondold meg,én személy szerint ha visszamennék az időben tuti nem kezdtem volna el
Én is lépek mert nemsokára 5óra és már kelhetek is fel!
Sok sikert a motorvásárláshoz!
Jó éjszakát!
na megyek aludni.holnap dolgoznom is kellene majd sajna.jó pihit.
A Wekerle Sándor üzleti főiskolát néztem idáig!
Igazából nem Pest volt a célom!De barátnőm Pestre szeretne menni!És ha minden jól megy akkor jövőre összecuccolunk!
Most mondhatni lazulok egy évet!
Épp ez az!
Ennyire laza még én sem vagyok!
De a buli kedvéért tuti bevállaljuk!
Nem is igazán a lángos!Hanem az a feeling, felülünk a gépekre és megyünk!
Bár utána lehet egy-két napig csak hason fogok aludni!
Amugy milyen suliba akarsz menni?Fősuli,egyetem?
Ez tetszik.Egy lángosért mennél 500 km-t.Egyszer a kollegám odajött hozzám,hogy menjünk ki müchen-be meginni egy sört,és jöjjünk haza.Így belegondolva k.va nagy feelingje lett volna az egésznek.Szeretnék ilyen laza lenni.
Jó is az a lángos!
A pizzát néha már unom!
De még mindig nem telik el olyan hét hogy ne ennék