Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na végre debróba még1 narancs z
Áhh,ez az izé nem ismeri a kacsacsőrt.Szóval a régi fajta "Z" érdekelne.
Hali!
Akinek lesz eladó Z1000-e(-2007) tavasz környékén,akkor ha lehet keressen már meg elérhetőségeim egyikén
Gratulálok hozzá. Én is kábé ilyenkor vettem tavaly, aztán január közepéig bírtam ki, hogy nézegessem.
Végre én is Z túlajdonosként szólhatok ezen a fórumon!Szombaton hoztam haza és remélem nem fog csalódást okozni!
Akkor holnap rámegyek a kérdésre
barkacsaruhazakban lehet egy-egy tablat kapni. vagy kertepitoknel
A polifoam túl puha és ha összenyomod, akkor már nem csillapít annyira. Ezért nem polifoam-ot használnak a játszótereken.
Köszi szépen!

Végigtúrtam a netet, sokan több réteg polifoam-ra esküsznek, első körben kipróbálom azt, aztán ha nem válik be, akkor rámegyek erre.
Tessék itt egy forgalmazó:
http://www.haaszkft.hu/site/gu...
Jó, de a gyerekek nem fognak sírni, amikor felszedem a hinta alól?
Kösz a választ, utánanézek, mik a lehetőségek.
Keress vibráció elnyelő lapot, olyat, amilyet régen az ugrálós automata mosógép alá raktak. Ez valójában a vibrációt csökkenti. Neked erre van szükséged. Illetve még alkalmas lehet az a gumiőrleményből készült lap, amit játszótereken raknak le a hinta alá.
Panelház padlóját. Itthon zenélek dobon, aminek semmi hangja sincsen, mert elektronyos. Viszont a lábgépnek és a dobkarámnak van egy rezgése, amit ez a gyönyörű vasbeton igen szépen felerősítve ad tovább lefelé. Konkrétan lenn hallgatva ez olyan, mintha valaki kalapáccsal verné a padlót. Ezt kéne valahogy megszüntetni. Tehát nem az egész padlót kéne burkolni, hanem csak a dobnak kéne valami alapot találni.
Mit szeretnél hangszigetelni?
Helló Robis (és a többieknek is üdv, de most Robis a lényeg)!

Hangszigetelésben kérhetnék Tőled tanácsot?
Mert puding vagy.
Nem. Alapesetben ez a 2007 utáni kicsi Z-re jó. De lehet, hogy egy kis módosítással fel lehetne rakni. Bár mi megnéztük, hogy a régi kicsiZ hasidomja sem jó az új kicsiZ-re. A nagy Z teljesen más alul.
2005-ös nagy z re jó ez az idom?
Csabától meg tudod rendelni. A festést is megbeszélheted vele.
Elmentem motorozni s nem hazahajtott az eso
Gratulalok
erre szep ebredni nekem ugyan ilyesmi nem lesz, de szep lett az eredmeny, ugyesek vagytok foleg Csaba
nagyon szép nekem narancsba kellene
Nagyon jó lett. Ugye mondtam, hogy a Csabára lehet számítani. Na beszélek is vele. Én itt lakom a közelében. Gratulálok, és köszönjük a segítséget a mintadarab tekintetében.
Ja és engem érdekelne a Te példányod.