Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon szép a két újfajta Z a 750-est nagyon elfogadnám
Bocs!
Második olvasásra vágom
Kép van róla, meg jött már?
Hali!
Mit rendeltek pontosan, olyan hűtő borítót ami a régi kis Z-re jó?
Vagy pont olyat mint az 1000-ré csak a kis Z-re
vagy az 1000-sét és rávarázsoljátok
bocsi, h kissé lassú vagyok, de tegnap buli volt, és alvás nélkül mentem ma melózni, nem rég jöttem haza
FIGU
igen mert az 1000é elől fogatható fel a 750é meg oldalról
ha megbeszélnéd vele nagyon megköszönnénk
Figu, a régi 1000-es és 750-es hűtő oldaldísi felfogatása nem egyezik meg. Mi most rendelünk a tamás kollégám gépére egy ilyen oldal borítást. Teljesen más, mint az 1000-esé. Megbeszéljem, vele, hogy odaadjuk a Csabának mintázásra?
Mindenkit lehógolyózok a faxba
Jóreggelt. Viszlát.

ezt a kutyamnak

csak mert mindenki elad
Jaaa és persze jóestét. És viszontlátásra.
Nekem meg egy ilyenem van eladó:
http://www.hasznaltauto.hu/2553537
van egy ilyenem eladó h érdekel vkit
elektronika
okés köszi
köszi valsezg akkor az lesz h elmegyek oda
Nyilatkozatot kell tenni,hogy a jármű színe milyenre változott,és azzal forgalmi,törzskönyv csere/12000 Ft/.Ennyi!
Ha jól tudom Te járatos vagy debrecenben...
A ceglédiből nyílik a pacsírta utca és annak az elején található egy betűbolt, ott bármit legyártanak neked, olyan színben és méretben amilyenben Te akarod.
Nekem kb. egy ezresembe került a banditra tavaly egy halom matrica (mert csináltattam többet hozzá, hogy majd lehessen válogatni...)
köszi az infót
Szia!
Küldj egy mailt: tom@eniac.hu s küldöm.
Nem tudom mi oknál fogva de a korábbi levelekből úgy érzékeltem, hogy nem publikálta direktbe senki...
A gyári matrica szett 14e körül mozog ha jól emlékszem. Szerintem dekorossal jobban jársz.
Mail ment!
Tomblamb hello! Követem a fórumot és láttam,hogy te beszéltél a műanyagos Csabával. Megtudnád adni az elérhetőségét nekem,mert én is csináltatnék egy hasidomot a zémre! Köszönöm!
ezt már néztem én is de azért köszi, nem tudom h ez milyen minőségű lehet a gyárihoz képest
Ez itt 4K http://www.vatera.hu/kawasaki_... az eredetit nem tudom...
Feltétlen jelzek, amint eredményre jutottunk Csabával!
Neki is akkor van értelme, ha nem egy példányba csinálja meg őket.
Ha már így jártam akkor legalább valami pozitív dolog kanyarodik ki belőle minden érdeklődő számára is.
valaki nem tudja véletlenül mi macerával jár a színt átíratni a forgalmiban
mik a teendők

másik:
a tankra való kawasaki matricát vett már valaki mennyibe fáj