Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsit elabrandoztam a dolgon , azt hiszem, megiscsak marad a motor
remelem, hogy jovore is megyunk par kort egyutt, meg ha nem is ennyire "temposan"
Helo! Modul után érdeklődök! Látom az adatlapodon, hogy z750ed van, gondolom abban volt?! Miért vetted ki és adod el?Egyébként a full teljesítmény orientált beállítás mennyiben befolyásolja a fogyasztást? Előre is kösz!Üdv!
Kapja be akit érdekel másolja be.
www.tesztmotor.hu/biztonsag/ismet-nott-a-motoros-baleset
ek-szama.html
Sztem tök jó érdekes és tanulságos. Csak Magyarországon 23-szor nagyobb az esélye, hogy meghalsz motorral, mint kocsival!
http://www.tesztmotor.hu/biztonsag/ismet-nott
-a-motoros-balesetek-szama.html
Jaaa és persze jóestét. És egyben viszlát.
ifj. Petró Lajos: Motorozás mesterfokon ajánlom mindenkinek aki kezdő vagy újrakezdő, érthető, fiatalos stílusú és egy rakás gyakorlatias tanács van benne....Nekem nagyon tetszett!
Mosmér?!? Velenci-tó -- Érd benzinkút 12 perc az tempó?! Ugyan már...
2005 szin nem lényeg/lámpa,farokmidom,fejidom/
De jó is volt hazafelé az a 4es fogat...
Hali! Ha valaki tudna lámpát köré idomot,és farokidomot(2005),tegye közzé mert égen-földön nem találok
ez már bosszantó
kössz!
Helo
udv itt a forumon! nem vagy idiota, csak itt tobben vagyunk, akik "sokat probaltak" es ugy gondoljak, hogy felelotlenseg ekkora motorra ulni egybol. persze mindenki azt csinal, amit akar, DE a jozan, "felnott" esz azt mondatja velunk, hogy meggondolatlansag. egy nyari tura alkalmaval negyonket elkapott egy kicsit a hev es eleg tisztesseges tempot diktalva jottunk hazafele a Velencei torol. amikor megalltunk, kicsit belegondoltam, vajon mit csinaltam volna, ha kilep elem egy suni... aztan inkabb elhessegettem a gondolatot. pedig en ritkan szoktam orultkodni es akkor is inkabb a palyara megyek fel, es nem masok eletevel jatszom a sajatom mellett.
mindenkit hazavarnak es ha azert nem ersz haza, mert kicsit elszamoltad a kepessegeidet, akkor a szuleidet nem fogja valoszinuleg megnyugtatni a tudat, hogy elotte te ovatosan akartal menni.
ennyit a hegyibeszedbol

gyere el, nezd meg! de 200 kilo nem keves es szived joga eldonteni, hogy vegul megveszed-e tavasszal. de inkabb kicsit kesobb jojjon ossze a penz egy masodik motorra, minthogy idejekoran vegleg leszallj rola
Elképesztő, mindenki motort vesz?
Hali.FIGU.Nem sértödtem meg,csak amikor beszéltünk utánna rákerestem a fórumra és olvasni kezdtem.Találtam dolgokat amik engem is érdekelnének,és akkor reagáltam egy témára a magam módján.Ahogy irtam a tanácsot el szoktam fogadni, tudom hogy nekem tavasszal kezdődik az új "élet"de ezért vettem .A szerelési meg nem jött át lehet hogy az e-mail cimem nem lett jól mondva,irva?! Üdv.
Sziasztok!
Én vagyok a srác aki megakarta nézni borsó gépét és egybe úgy néz ki az is aki megnyerte magának az "idióta donorjelölt" címet. Gondoltam azért pár sorban megvédeném magamat.
Tény: -z 750-et tervezek vásárolni
-nem volt még nagy motorom.
8-18-éves koromig motoroztam igaz csak kis gépekkel(póni romett, simson, nsr 125) majd B-s jogsi motor elad. Kimaradt a kis kategória mert nem akartam kétszer kifizetni a jogsi árát, mert tudtommal akkor még így működött,(nem volt ennyi kategória meg kedvezmény). Úgy döntöttem megvárom a 21-et és akkor nagyra jogsi, amiből 23 lett. Jön a kérdés, milyet, mekkorát? Én úgy tapasztaltam az ismerőseim között, h a 400-as gépek egy-két éven belül kinőhetőek, viszont én most tudok majd tavasszal masinát vásárolni és nem fog beleférni, h mondjuk 2-3 éven belül lecseréljem nagyobbra, mert addigra mást tervezek. Így a kategória adottá vált, a z 750 meg egyszerűen csak szerelem. Tisztába vagyok vele, h amint motorra ülök jelentősen növelem a lehetőségét egy esetleges perecelésnek, de ezzel mindenki tisztában van és mindenkinél fenn áll aki forgalomba is használja a gépét, sztem. Azzal is tisztába vagyok, h minden teljesen más egy ekkora gépnél és nagyon észnél kell lenni, ezért szerepelt a terveim között ringen motoros suli is. Szal sztem aki motorra ül azé teszi mert imádja és őrült picit, hiszen vállalja azt a kockázatot, h lehet ő bármilyen rutinos róka őt is telibe verheti bármikor egy barom szemből. Na kb így kerek a történet. Sorry, a kis regényért és béke mindenkinek!
Ez a "jo-e a Z elso motornak" kerdes tenyleg eleg erdekes. Persze, hogy jo, mert baratsagos motor, de mi a fenenek kell valakinek ilyen draga motor elsore? Ugyis eltaknyol vele elobb-utobb... Az idealis elso motort ugy hivjak, hogy ER-6. Kicsi, konnyu, baratsagos nagymotor, ki lehet probalni, milyen amikor 220-nal koppan a gazkar, ki lehet elvezni, hogy egy verbeli nagymotorral randalirozik az ember. Es egy ER-6 utan megerti az ember a Z lelki vilagat is, es megtanulja tisztelni az adottsagait. Es olyankor esetleg arra is rajon, hogy nem is kell neki ezres...
Szeva TÖMEG!
Remélem nem sértődtél meg
de sajnos a 25 év alatt sok motoros temetésén voltam e miatt kicsit pesszimista vagyok!
Át ment a szerelési útmutató , ha nem szólj.
FIGU
Az egyik szemem sír a másik nevet !
Van némi igazság abban amit mondasz, sőt alapvetően jó irányba gondolkodsz
de javaslom, hogy látogass ki például 1 szupermoto versenyre , ne TV-be nézd ,
hogy legyen fogalmad a motoros tudásról, rutinról
meg fogsz lepődni mire képesek akik igazán tudnak, persze mindenkit érhet baleset nem vitás
FIGU
ezt tobben gondoltak mar igy, aztan szembejott valami megveszekedett orult...
de persze senkinek nem kivanom, hogy igy jarjon
Jó reggelt!
Na ez ma /tegnap/ mondása "szeretnék sokáig élni/
írd fel a km órára, hogy mindig a szemed előtt legyen, fél siker
FIGU
Jooooreggelt
Ha valaki tudja,hogy z1000re csinál e valaki bukógombát.
én ismerek de lehet hogy nem egyre gondolunk.ketten vannak testvérek Szabina és laci de ők nem motorosok
csuhaas a Szita klán bármely tagját ismered esetleg Keszthelyen?
Majd bele jövök