Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Cija
ha van kedved beszelni rola, szivesen meghallgatnam uzenj v hivj, h neked mikor jo es szivesen vendegul latlak egy kavera, vagy elmegyunk valahova egy kolara
jo az uj? vagy meg szokod?
a tord kulso meg erzo szivet takar , en tudom
Szia Borsó !
A héten sokat gondoltam rád , nem félre érteni kutyák
Hasonló cipőben járok mint te hosszú idő után melóhelyet váltok és egy kicsit más irányba mint amit eddig csináltam, nagyon sokat gondolkodtam hogy belevágjak-e, de megtettem ,
és igen a zord külső megtévesztő lehet , de sok vitát megspórolt már
FIGU
Ezen agyaltam hogy vanna ami színben hasonlít a Xenonra de valójában halogén és nem kell neki trafó. De a rendőr az út mellett nvajon megnézi-e hogy Xenon izzó vagy csak kék:...Bár azt megnézném hogy a Xenonos motorokon mikor lesz meg a kötelező fényszórómagasságállító és mosó automatika
Asszem van hasonló ismerősöm. Persze így könnyű, én a véznaságommal csak a könyörületességben bízhatok
Mi az, hogy xenon színű
A normál izzó /értsd trafó nélküli/ ami xenon gázzal töltött, ugyan olyan színnel világít persze ha nem kéket veszel,
ember nem lát különbséget, csak erősebben szerintem, de lehet hogy placebó és csak én hiszem így.
FIGU
Szolid 10 mega átküldöm a g-mailedre....
Figut
csak azert beszelsz ilyen butasagokat, mert meg nem talalkoztatok szemelyesen maga a megtestesult kedvesseg es baratsagossag, de ez csak akkor derul ki, amikor mar kinyitotta a szajat a megjelenese nem ennyire baratsagos
igaz?
A Xenon színű izzó miatt nem basztat?
Szia
Hali skacok!
Mi ez a mizéria izzó ügyben .
A régi Z-hez igen H-7 kell, kb. 15 perc 1 db-ot kicserélni max, nem kell semmit szétbontani,
csak nagyon szűk a hely
a xenon trafó befér, de ázni fog és a polisz basztat miatta
Én a metróban vettem xenon gázzal töltött izzót, szerintem jobb mint az eredeti és a 2-tő talán 1500Ft ha volt
FIGU
Szia!
Még nem intéztem semmit, eléggé el vagyok havazva melóval... Köszönettel veszem az esetleges ötletet !
Azt nagyon megköszönném...
Ez elég relatív, de szerintem enm vészes. A Malagutinál le kell bontani a fél motort egy izzócseréhez, ahhoz képest gyerekjáték. Ha gondolod átküldöm a szerelési útmutató PDf-et ott le van fényképezvve minden, és még később is hasznos lehet...
Nekem is hasonló célra kellene.
Majd egyszerre szeretném beszerelni a xenonnal, ne kelljen kétszer kábelezni a dolgokat...
Louis-éknál mennyibe kerül amúgy? Van valami link ahol megnézhetem?
Mondjuk majd este elő is kereshetem, csak most még melóóó van.
Van 12V, sima Louisos, a kormányra van rögzítve. Onnan megy a GPS.
:)
Az komoly... lehet beszélned kellett volna egy raktárossal.
Nem tudom, hogy jól emléxem e, neked van szivargyújtó aljzat a mocin?
Benne van a "motorkerékpár-használati útmutatóban" a típus. Onnan kinéztem, és a szervízben vettem, mert olcsóbb volt mint az Ebayen... És mivel amúgy is szervízelni kellett a járgányt, így be is szerelték nekem.
(megjegyzem, hogy én mint Philips alkalmazott, bármilyen terméket megrendelhetek bolti ár alatt, de amikor ezt akartam venni, elküldtek a fenébe... Mondván, hogy most azért miattam nem rendelnek ebből egy raklapot... Pedig itt csinálják a gyárban... Széééégyen... )
Szerintem el boven.
Csak arra figyelj, hogy ne roppanjon, ha elforditod a kormanyt
Mennyire nehéz szétbontani?
A fejidomban elférne még szerinted a trafó a xenonhoz?
H7 12V55V ez fix
TomLamb találtál már hűtőtakarót , mert ha nem lenne egy ötletem
Szétszedtem tényleg H7
Akkor az évjárattal változott az izzó is....
Én is úgy tudom, hogy H7-es izzó megy a lámpába. A kép is ezt támasztja alá:
H7-est mondott a debreceni szervíz...