Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tenyleg nem rosszak
meg is nezem, hogy hogy nezne ki az enyem
Balos!
van?
Egyébként ez karbon elem. Nem karbon mintás. Azaz, nem fólia.
Hogy a viharba ne lehetne:
http://www.carbon-domae1.de/On...
Bela Neked jobbos vagy balos kipu kene a Z-re?
Ilyen mintasban nem lehet kapni a 03as ezredesre?
A régi Z750 hűtő oldal elem itt látható.

http://www.carbon-domae1.de/On...

Még nem rendeltük meg.
páá páá
Jaa és jóreggelt. Viszlát.
Mutasd meg nekik, hogy veled nem lehet szórakozni!
HAJRA Csucsu! HAJRA Csucsu!
remelem seggreulnek a mutatvanyodtol
Drága barátaim. Elzúztam bécsbe egy Nemzetközi Showbar versenyre. Kurvára szorítson mindenki. Most megtudja Európa hogy milyen a Csucsu Style
Azért reménykedjünk teebe , hátha..csakcsak....esetleg...
2004-2006-os Z750-hez hol lehet üléspúpot meg hűtő védőt beszerezni?

Én csak itt a faluban fordultam egyet a cimborával, de ez is elég volt, szabályosan fájt a kezem 10km-után.
Szerintem nem lesz olyan mákunk mint az utóbbi két évben volt, nem lesz karácsonyi motorozás...
Úgy legyen!
Szééééééééééép Ezek után szerintem nyáron kalandozunk majd kelet felé is
hát igen nagyon brutál hangja van a motornak a garászfalak között . Nagyon nem akarom télire elrakni, bízom benne , hogy ez a havazás , meg a nagy fagyok napokon, heteken belül enyhülnek és motorra lehet szálni
Jah
De hidd el, hogy még egy garázsban való beröffentés is jól esik, ha el vagy tiltva tőle télire
én tegnap mentem 61-et elvileg a cél ahova indultam 100-ett volna oda-visszá-val de útközbe folyamatosan lökködte a motort a szél a helynként jeges szélű úton, meg az ujjaim olyan szinten lefagytak, hogy muszály volt eccer megállnom és a ball kiput két tennyérrel kesztyűstől szorítani , mert már kővé dermedtek ugyhogy visszafordultam majd túrázok, ha újra jó idő lesz , ilyen kis túra ugyse ér semmit , nem csillapitja a motoréhséget ami a hétvégére a tetőfokára hág , még ha hétközben megyek is remélem 1-2 hét és kicsit enyhül, legyen olyan langyos tél mint tavaj
Irigylésre méltó
Én most értem haza, még ma is belefért egy karika
Mar regota az elso nap, hogy nem kivankozok motorozni
Ez van nálunk is. Most is lágyan szállingózik a hó. De a nap is süt.
Helyzetjelentes a Hargita aljabol
Reggeli kepek