Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Neeeem szóltam neki előre, de ez sem sokat segített rajtam
Lehet cserélni a fóliát? Tipp, hogy hol lehet ilyet beszerezni? Gondolom eléggé macerás dolog lehet. Légbuborékok maradnak alatta, meggyűrődik...
A plexik univerzálisak lehetnek? vagy uvexhez uvex megy csak? hol lehet normális plexit olcsón venni?
Az tényleg nem nagy dolog... Asszonykád legalább a tévéből tudta meg?
Nem volt semmi különös
csak legyúrtam a Bálint Antóniát
Robis volt olyan kedves és mellékelt 1 linket is
Üdv néked!
Miféle médiaszereplésről maradtam le? Most olvasgatok vissza...
Igaz amit írsz, viszont a csúnya statisztikák mást mutatnak !
A plexit vagy cseréled, vagy újra fóliázod, vagy leszeded és úgy használod, max párásodik
motoroztam úgy vagy 15 évet kilehet bírni
FIGU
písz, ja
en is mondtam a sracnak, h ha mar ekkora motort akar, mert allitasa szerint nem lesz penze JOVORE lecserelni ha most kisebbet vesz, akkor azonnal menjen es egy folytast tetessen bele. akkor kicsit talan kisebb az eselye, h a sajat "tudatlansaga" miatt fog kiszaladni egy kanyarbol
versenyzo! ismerosok mondogatjak, hogy mindig van mit tanulni. sok sok evvel a hatuk mogott

Belanak meg igaza van, nem szegyen "kis" motorral kezdeni
Bocs Petya
Csak ismetelni tudom onmagam "nem szegyen kis motorral kezdeni!"
Szeva!
Én is egy Z750el kezdtem, az idei szezont, úgy h előtte Sámsonon ültem. Szerintem fejben kell hozzá felnőlni, és nem a "tapasztaltabb" haverok után menni. Legjobb egy hasonló helyzetben lévő cimbivel megtanulni motorozni, mert egymást tudjátok kordában tartani.
Lenne egy kérdésem is: Uvex sisakom plexiét tisztogattam, mikor egy foltban lejött róla a páramentesítő fólia. Gondolom másikat nem lehet rá visszragasztani... Neten 15 e Huffért láttam plexit. Nem tud vki olcsóbb megoldást?

Üdv! Nuszi

sza Patya!
FIGU
Mifelenk azt mondjak, hogy csak az quadozik akinek nincs egyensulyerzeke
Jóreggelt.
Ilyen vevőjelöltet hármat küldtem el. OK, hogy a kicsiZ nem egy gixer vagy hajahuja de simán öl. Első motornak már ez is meredek. Az eZredes meg... háááátttt... igencsak túlfejlett önérzet és igencsak nem létező önismeret kell, hogy ezt válassza valaki tanuló motornak. Szerintem. Nem akarok ezzel senkit sem megbántani, félreértés ne essék. Alapvetően mindenki azt és úgy csinál magával ami jólesik neki. De a közlekedés társasjáték. Plusz én nem segítek senkinek fegyverré válni...
písz
Nem akarlak elkeseríteni, de nem egy kategória
mögöttem 25 év motorozás van és a nyáron volt szerencsém kicsit quadozni /LTZ-vel/
30 perc után azt hittem én vagyok az élet császára aztán leporoltam magam
nem lett baja se a gépnek, se nekem de kijózanító volt
de ha ez fordítva történik nem a homok bányában 50-60km/h körül, hanem valamelyik úton 150 körül
nem biztos h őszinte lett volna a mosolyom
FIGU
biztos szereted a vasat mert nekem is a szívemhez nőtt,de ha el akarod adni és van rá veréb ne habozz.ezekért a sasokért nem nagyon kapkodnak.
én edigg csak quadoztam 3 évet moci csak ritkán volt alattam de szerintem megbirkózok vele csak tisztelni kell
tudom en is, h biztos lesz mas, aki eladja neki, ha en nem. de a szivem megszakadna, ha hallanam, hogy felcsavarodott vele a fara...
bar a valasz a telefonban kisse felduhitett miert nem veszel valami kisebb motort kezdesnek? MERT A HAVERJAIM SZERINT UGYIS KINOVOM FEL EV ALATT! ! ! na mert OK aztan tudjak
Ne viccelj ha nem a tied , majd megveszi másét
és akkor se a motor lesz a hibás ha fejre áll
Nagyapám azt mondta ilyenkor: "fiam mindenki úgy bassza el az életét ahogy akarja"
azért jobban örülnék ha megtartanád
FIGU
az enyemet meg akarja venni egy srac, legalabbis a telefonbeszegetes alapjan...
megkerdezte a velemenyemet: felezd el ezt, es elobb azzal kozlekedj 1-2 evet
de hogy O tud vigyazni... feltetlenul
erossen gondolkodom, hogy inkabb megtarom, minthogy valaki megolje vele magat
Üdv mindenkinek!
Úgy látszik ezek a Z-k már csak ilyen ELSŐ motorok lettek .
nemrég találkoztam 1 sráccal aki Z-750-est vett első motornak , úgy h csak robogón ült eddig .
A hegyi beszédet megspórolom , neked is azt mondom amit neki:
ha ismered a FIZIKA szabályait, és tiszteletbe is tartod azokat nem lesz gond
FIGU
mit takar az hogy harcos?
Biztos elfogyott a ZX10....
Első motornak azért elég harcos lesz !
Jól néz ki a sas.én is most nézegetek rá rendszert,de én 2dodosat szeretnék.
ezen csak eggy dob van full micron rendszer a moci 2005-ös 21000 km van benne 1.4 milió az ára