Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasztok! Z 750-re való Arrow Race Tech Titan dobom dobozban bontatlanul papírikkal, összekötővel stb. Ha valakit érdekel írjatok!
lehet a télen kap egy új külsőt
Hali Janika, meguntad a kukásnarancsot?
Az új csak a színezésben más, ráadásul nagyon elszarták, látszik, hogy nem nagyon volt ötlet. A fekete festésű részek nem mindenhol klappolnak. PL. a hűtőidom, jobb lenne, ha nem lenne teljesen fekete. Ugyanez igaz az első sárvédőre is.
Igy van Robis Valóban 2007-óta van agép de mivel már fogható a 9-es az igen csak nyomja le a Price-ot!
Mondjuk az új a buzi válság és árfolyam ingadozás miatt drágább vastagon 2 milla felett lesz!
Csucsu hála isten pörög a biznisz!
Főleg a haszált! Meg itt a quad szezon! Mivel követem a fórumokat és ismerem és használom a Z-t főleg 1000-est ezért mivel barátunk keres jó használtat ajánlottam! A GASGAS-od úgy néz ki végre elkel!
1.5 hónapja van egy klónja a Z-dnek, csak hasidomja is meg plexije is van,meg ugyan olyan csinos SUONOJA! Üdv
köszkösz
Ez a táblázat lehet segít...
a google a baratod
tessék
Vki nem tudja véletlenül a 08as fehér z1000 színkódját
Sziasztok!

Az idő tényleg nem a legjobb volt ma, de azért sikerült délelőtt 10-től eddig motoroznom. Nagyon jól esett.
TeeBee. Próbáltalak hívni, de sajnos nem vetted fel. Légyszi e-mailban írd meg mit egyeztettél Csabával. Címem az adatlapomon megtalálod.
Közben előkerestem Csaba számát. Nyáron már voltam Nála hátsó sárvédő ügyében. A címe így nem ismeretlen számomra.
huuu de hideg volt
lof@szt se fognak mar a gumik
igy egy nagyobb gazfroccsnel maris sot produkal a Z az autosok oromere?!?!?!
ezÍÍÍÍGYvan!
Mi a pálya pettyes? Ennyire csehül megy a bolt, hogy már neten is értékesítesz?
Hogy vagy apám? Minden ok?
Nana, még csak két éves az új Z. 2007-óta van.
Mostantól ne kérdezze senki, ne is ajánlgassa, nem eladó a kecske. Elég volt az érdeklődőkből. Inkább használom. Pápás
3 év azn olyan soknak számít ebben
Nem változik sokmindent és az új ára felfelé kúszik, a használté meg lefele, de ennyire?
okes
Van itt köztetek néhány Z ami nálam talát gazdára! Exrtástól mindenestöl!
Nyert Csiki-Bege! Bizony nyagy sajnálatra igencsak elindultak lefelé az árak vége a sztezonnak és sokat számít hogy 3.éve nem változik semmit a kicsi Z?
azok utan, hogy az egesz forum mar "szerelt rajta" valamit, el ne merd adni
a zenyim nem eladooo! hahaha
Telleg, lebukott...
ezek utan en meg sem merem emliteni az enyemet