Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem fotozok mokusokat csak megneztem a nevtablajukat es kerestem kepet az internettben
Nem adtam el. Lófaszt sem lehet manapság eladni. Fázom. Kedvem sincs. Tavaszig hirdetem, ha nem megy el, elajándékozom.
Nem pózban, fokozatban
nem állóhelyből rajtoltunk, ha nem utolértem és az első lehetőségnél előztem,
na ekkor kezdte el nyomni a madár, de hiába
Borso vajon véletlen hogy éppen egy ilyen szép lompos farkú mókust fényképeztél
Mizu Petya eladtad a gépet azért nem használod, vagy fázol
Sehogy. És te?
Hogy vagy haver?
Én már nem motorozok.
Hali
ellokted magad labbal indulaskor
nyugtato setat tettem az allatkertben, mert ugye egy ideje mar nem motorozok haaaaaaat azon kivul, hogy csodaszep, tatott szajjal bamultam a halakat... ez tuti a teljes idegosszeomlas elso jele, de lenyugozoen szepek
meg egy mokus is ucsorgott az olemben, amig a haverja a karomon rohangalt
FIGU támadó pózban Vajon a 90es években hány fiatal lány baszott rá erreí?
Hali mindenki!
Sajna csatlakozom Borso félelmeihez szar időt jósolnak hétvégére
ma sikerült egy nagyot motorozni szuper volt
kicsit rosszalkodtam is, audi TT úgy gondolta jobban gyorsul mint kicsi Z
de számítottam rá és támadó fokozatba voltam
FIGU
Szombat reggel továbbra is borult égre, nyugaton esőre, északkeleten pedig pára- és ködfoltok kialakulására kell számítani. Az ország középső területein élénk lehet a keleti, délkeleti szél. A hőmérséklet a hajnali órákban 5 és 10°C között alakul.
Napközben is folytatódik a borult idő, legfeljebb az északkeleten élők számíthatnak némi napsütésre. A Dunántúlon és a középső országrészben továbbra is előfordulhat gyenge eső. A mérsékelt délkeleti szélben, 12 és 15°C közé melegszik a levegő.

Vasárnap: Sokfelé borult égbolt, leginkább keleten záporokkal.
Hétfő: Eleinte több, délutántól kevesebb felhő várható.
Kedd: Megnövekvő felhőzet, délutántól kisebb záporok.
Szerda: Megnövekvő felhőzet, délutántól kisebb záporok.
De sajnos nem lesz...
Én a héten mindennap nyomattam neki. És ma lemostam agyig tankoltam és lefektettem, egy re,élem nem túl hosszú álomra
Mi a helyzet pernahajderek?(és hölgyek)

Ha jó idő lesz a hétvégén, gurulhatnánk valamerre!
Az álom ura vagyok ma
Hát aki éjszaka úr az nappal is ...
Én melóztam . aztán jól bebasztam..Most meg szenvedek.
Mi a szitu?
Úgy látom az éjjel mindenki aludt vagy mással volt elfoglalva, mint a fórum...
Jónapot
Válasz ment!
Jobb reggelt. Viszlát.
Jobb estét mindenkinek...
sárvédő....

Hali

Küldtem mailt
hátizsák....
Gombák!
Ismerős a szitu. Három hete a Malaguti indexével voltam így elszállt a csavar kiesett a búra de mire megálltam a mögöttem jövő elpusztította. Attól hogy ki törtek darabok szerintem még boldogulhat vele, ki lehet pótolni a hiányokat aztán vicsiszolni nem hinném hogy elérnéd a neten kapható 30K\pár árat, vagy kérdezd meg az alkatrészeseknél a súgó-motors-t
Szia!
Gondoltam igazából erre is, csak a baj az, hogy ráment a peremére egy másik autó...
Így egyrészt eléggé sérült, másrészt nem söprögettem össze az összes darabkát. Így szerintem a fejét fogná a műanyagos, ha elvinném hozzá... Vagy én fognám a fejem a számlája után...