Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valld be, van, hogy az ember megalkuvo es neha behunytad az egyik szemed
Akkoriban a faj fenntartás ösztöne nagyon erős motiváció volt
tehát kizárólag ebből az irányból közelítettünk feléjük
és elismerem h a világ legcsinosabb női itthon vannak, de találtunk ott is
Te! Nem úgy volt, hogy megyel Londonba az NFL meccsre? Ami most volt kb egy órája...
Na Figu apa ezt jól megkaptad... ez olyan gyomorszájtájéki kétlábas sarokkal előre volt...
valszeg a keletnemet csajok kozott meg a jegesmedvenek is sikere lenne, HA birja szegeny maci gyomorral fura egy nepseg, nekem 3 ev boven eleg volt belolul
A német faszik különösen "értenek" a nők nyelvén
valószínű ezért voltunk a haverjaimmal népszerűek a kelet német csajok között
nemet az illeto szerintem ez sokmindent megmagyaraz
annyira meg ismersz, h nem hagytam megtorlatlanul a dolgot
Szép kis ismerőseid vannak... Anyukád nem mondta annak idején, hogy debilekkel ne állj szóba kislányom?!?
no comment
ki van zarva de nekem sem artana valamit mozogni a friss levegon, mert nagyon elpunnyadtam iden egy nagyon paraszt ismerosom is felhivta megismerkedesunk elso napja ra a figyelmemet, h a nok 30 utan mar csak hiznak es SOHA nem fognak jol kinezni mar
szolidan elkuldtem a p...ba
Versenyszellem? Miben? A futásban? Ha egyszer nem megy akkor nem megy. Elhatározás? Az micsoda?
ennyit a versenyszellemrol es az elhatarozasrol
Jópofa kis csaj
a peca bot másik vigén te szaladol he?
Társaságban pláne nem megy. Mert gyakorlatilag nálam mindenki jobban bír futni, veszíteni meg nem szeretek...
na akkor johetsz velem es egyutt fogjuk gyulolni DE! izmosak es szepek leszunk, pocak nelkul
Futni mindig is gyűlöltem. Rövid távot szerettem, de egy körnél többet sosem bírtam futni. Ami ugye 400 méter és max másfél perc. Atlétizáltam, de a kúper tesztem kettes lett...
esetleg kezdhetned a futoedzessel pecabot, vegere kotunk neked egy szelet pizzat es tessek, mar is ott a cel
No problem amigo!
Alig bírok felkelni. Nemhogy futni. És most, hogy befejeztem a focit nagyon hamar kell találnom valami sportot mert elpunnyadok végleg rövid idő alatt. Amit a Peti csinál az pl tetszik, de nem tudom, hogy fel bírnám-e venni a fordulatszámot. Voltam már nézni edzésüket... hááátttanyám...
vicces is volt es szerintem nem lesz ebbol fules, mert olyan harmatgyonge, h nem er utol
Nem vagyok én gonosz.

Próbáltam vicces lenni, remélem Petya is ugy fogja majd fel és nem leszek 2 nagy pofon kis gazdája.
te mennyire gonosz vagy
tulpihented magad
Te nem öregszel, hanem már megöregedtél

persze még nem vagy abban a korban hogy bármikor bevállalok egy pofont, mert harmatgyengusz...bár most hogy kifostad a bélést...

Gyógyulj meg minél hamarabb
Erről jut eszembe, mostanában többször előfordult, hogy homályosan láttam. Egyelőre átmeneti, de pöcs tudja... A sok számítógép, a sok éjszakázás klímás autóban... meg aztán az összes ősöm szemüveges... öregszem baccameg...
ismered a velemenyemet, tobbszor nem ismetlem el
szemuveget meg hordjon, aki rosszul lat