Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

koszi, erdekel
te merre laksz? csak mert a jovo hettol eleg mobilis leszek mar persze csak ha nem szigoruan titkos a varos neve, ahol laksz
Ja a mail címem horizsoo@pannongsm.hu,amennyiben érdekel küldesz egy címet és feladom postán.
Szia!
Igen lomtalanítás volt ,a tükör bontatlan csomagolásban van 5000.-ft+postaköltségre gondoltam !
Szia,
kipakoltad a garazst es ezeket talaltad a sarokban
engem erdekel a tukor, csak mondj ra egy arat, kerlek. ha nem publikus, akkor a volkay_orsi@hotmail.com cimre is johet, levelben
elore is koszonom
Sziasztok!

Eladósorba került a puig-os gyári bontatlan bukógombám,egy-kétszer használt kawa hátizsákom,és egy L-es bontatlan kawás gerincprotektorom!Van még egy Csaba féle hátsó sárvédőm ami szintén eladó 2008-as kis Z-re+gyári tuning tükörpár bontatlanul!
Üdv.:Zsoo
olyan nekem sincs
2
sajnos tobbet nemetul sem talaltam
Meg vitrinem se nincsen
?
Sziasztok!
De kihalt itt minden...!
Lenne egy nagy kérdésem, mivel ahogy már említettem sikeresen utolértem egy autót legutóbb és a hűtő bal oldalon levő ezüst műanyag takaró kissé 'felörlődött' az ütközetben. Más komolyabb kár igazából nincs. Keresgélek ugyan az ebay-en is, de gondoltam megkérdem nincs-e véletlen valakinek pont egy ilyen a vitrinszekrényében otthon?

de ezek utan ne csodalkozz, ha az Ri forumon olyanokat irnak
szeretlek
Kedves Uraim, koszonom, hogy meghallgattak a nap jelentos reszere kivonom magamat a forgalombol.

Az utolso kapcsolja le a villanyt
paa paaa
igazan sajnalom azokat a kedves baratokat, akik szorgalmas munkaval toltik a napuk 100%at, de ekkorat az egesz ket het alatt nem szivtam izgulos oreganyam kis (...) ratartassal adta meg az idopontot a korhazhoz, igy aztan 10 helyett mar 9kor ott ultem ES fel 2kor jottunk el
se kaja,se viz, se semmi. illetve hazudok, mert sipakolo oreglanyokbol volt mindenfele
szeretnek dolgozni menni
Hi Petya!
a hirdetésbe a te számod van megadva
akkor elmentem, pár hete cseréltem telefont és nem minden számom maradt meg
Most még én. Ha más ül benne akkor ellopták!
Na ez jó. Ha meglátjuk a zöld szörnyet akkor nem biztos, hogy te vagy vele?
Szép munka
Akkor 3 kiló a tied...
Hát nem is tudom.
Leegyszerűsítve olyan az életem mint egy társasjáték:
1 lépés Munka
2 lépés Alvás
3 Visszalépés az első pontra.

Na jó ezt még megspékelem egy kis úszással hajnalban, egy kis motorozással a melóhelyre és haza.
Annyi pénzem nincs hogy a kutyák lehugyozzanak baszki. De körbekínálom 1-2 arcnak mondjuk 2,8 ért.
Háj tezsdvérem! Fogjuk rá. Nem kell egy fasza Cutlass 2,5-ért? Alkalmi vétel... kőne a pénz...
Hogy vagy bro? Minden okay?
Az szerintem is kizárt