Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sosem voltam beszari, csak fostos...
Én is csinos vagyok, csak másképpen. Speciálisz szemüveg kell hozzá...
te mostanaban ugysem birsz semmit, ugyhogy majdnem mindegy is, nem
es valoban, a magas, szalkas pasik csinosak bar ez inkabb csak enkep es onbecsules kerdese
Az má szuper, akkor má mondhatjuk h nem vagy beszari !
Bocsika, de a legszebb öröm a káröröm mert nincsen benne irigység
FIGU
Vizilabda?!? Azt csak a csajok bírják. Gerjednek a csupasz, magas, szálkásan izmos vékony pasasokra...
vizilabda
Fogjuk rá banyek... Most már tudok úgy ahogy vécé nélkül közlekedni a világban...
Az micsoda? Rögbi?
Estét mindenki!
Jól vagytok, főleg Knapet
olvastam h javulgatsz
FIGU
Kickoff 21:15
philadelphia - NY ---- Sport1
tessek, csak tessek a yamahas ora...
muszáj
Ha más nem lesz akkor muszáj lesz..vagy muszály...faszom ezt soha nem tudom hogy melyik a helyes
nem hinnem, h szamitogepen neznem igy is egy csomo idot elvesz a vasarnapokbol
Ez így van

Viszont


van nekünk ilyen


lehet előfizetni és nézni
"kozerdeku info"
ha valaki meg nem hallotta volna, az Eurosportnak nem sikerult megegyeznie a Dormaval, igy jovore nem kozvetitik a MotoGP-t . a hivatalos allaspont szerint a Dorma mediapolitikaja valtozott meg. lesz helyette Superbike/supersport VB kozvetites.
itt az alkalom, tessek nezni
reggelit. na bocsika,nem mentem,legál driftre mentünk végig megint a 18 körüli társaság volt tegnap symbolban?
nyugdijasok vagyunk mar, ugyhogy elhuztunk haza Tom asszem meg elment mulatni a barataival, de azota nem hallottunk rola, uh lehet, hogy meg mindig bulizik

jaja, eleg jokepu szakma tenyleg
Ez egy ilyen jokepü szakma..Nézz csak rám.

Semmi xtra, toltam még egy hasonló kaliberű showt, aztán alvás.
Nálatok?
huhuhuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu de tenyleg nagyon ugyesek (is) voltak milyen volt az ejszaka tobbi resze
Most pedig a legálmosabb

Tanarbacsik jok voltak miiiii?Teeeeee...!
a Legjobb! a LEGLYOBB
Mijazhogy ügyes...a legjobb
"'j" a lustasag nagyobb baj de majd a neni segit
Hülyének hülye vagyok ez ténykérdés. Az internethez meg béna. Meg lusta is. Köszönöm a segítseggettt!