Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló,

Én lecseréltem a gyárikat két Giannelli dobra. Állati jó.
Szóval a gyári dobok eladók, ha érdekel írj.

Üdv
Jürgen! :) képzeld vettem egy pici nsr-t nembirtam várni a Z750-re augusztusig, most ideiglenesen ez van. bocsi hogy még nem irtam imélt, bevagyok havazva teljesen, szorgalmasan irom a tételeket, meg miegymás... de most ezt a kis vasat fogom kipofozni, és ha meglesz az A, akkor rohanok z750est venni :) de addigis legalább tudok motorozni

Képek: 1. jelen, 2. jövöööö
jatényleg, mielőtt elflejtem...
Néztem az oldaladon ezeket az emelőket.
mennyiért adsz egy olyat a Z hez? kellene egy
Gumi ügyben: Békésen a Berczi gumisnál Michlen pilot exalto elsö/hátso egyutt 70 ezer (multkor egy ezres fazerre raktak, ha arra ennyi volt a Z-re sem lehet több, meg hát ugye rokonom:) Ha kell gumi tok tel szamot adni, de sztem az ilyen gumik mint a metzeler, dunlop, michelin stb... ezek mar nagyon profik egy matadorhoz képest. Szal sztem csak ízlés kérdése, hogy sajtburgert veszel vagy csirkeburgert... mindkettö ugyanolyan jó!
Mindenki maga dönti el milyen gumit rakat a mocijára.Viszont ez rám is vonatkozik.Ha szét ömlengitek magatokat akkor sem fogok olyan gumit felrakni amibe nem bízom.Hangsúlyozom ismét,hogy én nem vagyok egy nagy motoros nekem még kell a gumi támogatása és nem forditva.Z750-em van és gyenge a futóműve úgy ahogy van,ehhez a bizonytalan nyeklő-nyakló vázhoz nem merek használni csak minden kompromisszumot elviselő gumit.
Sziók!
Én nem értek a gumikhoz, kénytelen vagyok hinni az "irodalomnak". De miért írná a szakújság hogy jó választás ha nem az. Nem hiszem, hogy megkennék őket, hogy ezt vagy azt írják, nem éri meg a presztízsük. És ezzel nem Steve-t akarom védeni, de én példul jobban hiszek egy (elvileg) pártatlan újságnak, mint (saját tapasztalatból mondom!) egy kereskedőnek (nem Rád célzom!), aki ha mond valamit, el kell vonatkoztatnom, mi a valós mondanivaló és mi az érdeke...
Nekem is ajánlották már a contit jó áron több helyen én nem vettem, mert nem bíztam benne (hallottam ezt azt), maradtam a Battlaxnál. De ha ezt a garnitúrámat elhasználom, lehet próbálok mást, de ez pénztárcafüggő is, így meg kell találni az optimumot (ami nem 80-90eFt-ot jelent/garnitúra...sajnos)

Az első futómű:
első lépésként próbáld meg az első telókba az olajat "keményebbre" cserélni, jelenteni fog valamennyit, de sosem lesz belóle sportgép, nem arra van, ez tudni kell. Sztem nem éri meg sokat rákölteni egy gépre sem átalakításra (kivéve az optikai dolgok, mert az gazdafüggő), példul ha sporgépes teljesítmény és futómű kell, akkor olyat kell venni és nem kell alakítgatni. Ahhoz olyat kapj, majdnem annyit (de lehet többet is...) rá kellene költeni, inkább fogadd el, hogy ez a gép ilyen, mert igenis jó gép. Ez az én véleményem. A fokozatosság is jelenthet spórolást. Például féktuningnál lehet először a betéteket kell csak szinterre cserélni, lehet annyit jelent, hogy utána már nem szükséges fém fékcső (szintén tapasztalat a saját pénztárcámból... )

Jó lenne jövő héten nagyobbat gurulni már jó időben, Solt, ha lesz időd keressük egymást egy kis gurigára, Neoval is jó lenne összefutni
sziasztok!

szia kis család!

Janika! sok türelmet a várakozáshoz, én biztos megbolondulnék
Borsoka! látom Te is el vagy tünve... nekem ma szóltak, hogy szombaton megint melózni kell
Nem tudok én olyan jól motorozni,hogy ne számítson a minőség.Nem kell túlragozni te profi vagy neked be jön,én nem vagyok ezért inkább jó gumit használok.Ennyi.Maradok az utolsó a sorban.
Üdv!
Király az új gumi (conti road)
Teszteltük a hétvégén és jobban bírja a kanyarokat mit a gyári bridgestone bírta :)

Múltkor itt valakivel beszélgettünk gumikról és elég jól lehordta ez a gumit, annak ajánlom a lenti képet :)

a teszt szerint nem sok jobb sport-túra gumi van ennél :)
és ugye arról már ne is bezéljünk hogy milyen áron :)
Rudo köszi! A héten felhívom! nem tudnád megkérdezni mennyi lenne? nem sürgös... csak ha nem gond és ismered. Amugy rendszert, illetve slip ont nem akarok, mert elég sokba kerül, és nekem még uj a motor, szal tuti a földhöz fogom baszni még a nyár folyamán és nem akarok kockaztatni most feleslegesen egys 250.000FT os rendszert
annyi az ára mert az árajánlatot is annyival számolták , csak egy baj van ápilis végére lesz ugyhogy még addig várok tuti
Havernak eladó a Z1000-e ha érdekel valakit.20/576-1773
Hi TLNgSW2D79e13gC!
Jánoshalmán Rajcsics motorbontóban van Z1000gyári dob.06-30-964-3532
Ha tényleg ennyi az ára az új Z-nek akkor telitalálat, mert nem drágább, mint a 2006-os, akkor tényleg nem éri megvenni a tavalyit! Élőben tényleg nagyon baró az új, hajrá Janika én is várom hogy meg tudd venni!

A fogyasztás Z 750 S: 5,5 körül mozog 6ezerig forgatva (csak túra használat mellett),
legutóbb (Solttal gurulva 140 -150 km/h körül 30 km), 150 km tartós 160-170 km/h körül 7ezres fordulat mellett, intenzív gyorsításokkal 6,7, szóval nem rossz, de majd kíváncsi leszek a micron dob felrakás utáni fogyira is.

Remélem a hét rossz időjárása gyorsan elmúlik és jövő héttől lehet nagyokat gurulni közösen is. Solt, Neo remélem legközelebb közösen is tudunk nagyot gurulni jó időben!
Szia!
Ha teheted inkább vegyél két slip-on csövet vagy egy komplett rendszert. Nem fogod megbánni...
reggelt
tegnap fájó szívvel megváltam a gépemtől, az egyik szemem sír a másik nevet , mostmár nemsoká Z tulaj leszek én is
Micsoda képek...
Szervusztok!
Végre sikerült a hétvégén a garázsba költötetni az Ezredest! Nem tudtok véletlenül kereskedést, esetleg bontót, ahol Z1000 alkatrészekhez is hozzá lehetne jutni? Gyári dobok kellenének, mert ezek sérültek... Illetve hátha valaki megválna tölük! én vevö lennék rájuk
Sziasztok!
Moha. A fogyasztás 100-on kb 5.8-6.0 .
A fogyasztás amúgy" vezetés" függő. Volt hogy 8.5-9.5-is be kajolt.De ez csak a saját értékeim.

Solt . Holnap mehetnénk egyett gurulni ha gondolod,vagy ha rá érsz?.
Eddig a 3 nap alatt mentem 500 km, teljesen változó fogyasztással. Volt, hogy 120 km-en evett 10 litert, de menetem ennyivel 170 km-t is. Mindezt persze 2 személlyel.
Ma mentem 210 km-t fogalmam sincs mennyivel, de jó volt!

És a jövő hétre szar időt mondanak!
sziasztok!
végre egy kis pihi! Janika jó motorozást, lehet hogy holnap már búcsút is veszel a kis zxr-től?
tegnap volt nálam Jürgen, a meló majdnem közbeszólt, de végül sikerült összefutni egy fél órára aztán gurultunk is egy kicsit! végre itt a jó idő!

Moha!
a fogyasztás nagyon változó, Apukám elment vele 5 literből, nekem volt hogy 8 liter felett volt!
átlegban olyan 6,2-6,5 körül szokott enni! kiegészítőt bármit megkapsz rá, csak győzd pénzzel!

Jó motorozást Mindenkinek a 7végére!
Üdv!
Tegnap sikeresen 7000Km-es lett a mocim
a gyári gumiján már kilátszik a vászon.
Szóval ma fel kerül rá az új guma, hamarosan jön a véleményem is róla....
már kíváncsi vagyok :)
Halihó mindenkinek
Nagy a csend errefelé mostanság
Gondolom mindenki motorozik ilyen szép időben én meg melozok mint állat 2 napja nem ültem gépen, de ma mindenképp fogok
mert holnap jön egy vevő az enyémre
Van itt vki Székesfehérvárrol vagy környékéről?
Jürgen! Ha fel tudom rakni, akkor lefotózom. De mivel eddig nem sikerült...
Lehet, hogy a 2004 és a 2005-ös kis Z-k között van némi különbség? Mert a gép 05-ös, a konzol viszont 04-esekhez van...

dariusr1! Ha sebesség és nem fordulat függő a rezgésed, akkor első körön a kerekeidet nézetném meg. Vidd el egy gumishoz, ha az a baj forrása ki ellensúlyozza.