Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még be is röffentettem

+ Voltam ma Vecsésen, a illetve a Ferihegyi reptér végénél, ahol leszállnak a gépek. Pfuj de komoly volt, kb 25 méteren húznak el a fejed felett.

Éééééés mindjárt megyek focizni. Na az lesz igazi megkönnyebbülés

Mi volt a sikerélményed ha szabad érdeklődenöm?
jol volt egy kis sikerelmeny delutan, uh az elmult napok sok sok rosszat kicsit talan ellensulyozza
mi a helyzet a kis lelkeddel? jot tett neki a motorsimogatas
Hogy vagy?
Stét
'stét!
Rendben! Üzenjetek!
Érdekel a dolog, de még a párommal nem dumáltuk meg, hogy legyen, ugyanis volt más is terven. Este megdumálom és jelentkezem.
Szia!
Te hogy állsz a szombathoz?
Ha Kinget akarod kérdezni inkább hívd telefonon. Azon tuti eléred, mert itt a topikban nem sûrün látni.

0620/3465897
De a profilján ott vann meg egy szám amin el lehet érni.
Tessék nekem drukkolni!
de majd csak egy óra múlva. akkor viszont nagyon!
koszi
Helló Drága !
Hánykor találkozunk ma ?
Én igyekszem minél korábban menni.
Remek
sose csinaltam meg ilyet, de azok a sutik altalaban jol szoktak sikerulni
Nagyon jó!
Robis kérdezte, utólagosan annyit hozzátennék, valami süti, rágcsi esetleg jöhet.
De hangsúlyozom, hogy készülök nem kell aggódni, ha nagy gáz van, ott a tecsó egy köpésre...
Főnök!
jelentem mar osszeszedtem a tudast a kollegamtol, ugyhogy elmeletileg a sutit viszem
Szuper!
Igazából nem szeszes party-nak tervezem, mivel mindenkit motorral szeretnék láni!
De ha valakinek mégis úgy adódik, hogy annyira bejönne más is, mint szőke-kóla, akkor megoldjuk az elszállásolását
Szia Figu
Oksa köszi megjött .
Bízom benne mielőbb oda érek, sajna csak 19-20 óra között valószínű az érkezésem,
de mint írtam a főnök is gyorsul mint a seggbe lőtt bogár, lehet h eltudok lógni
tuti motorral megyek /van téli cuccom is/ mert az gyorsabb
Szeszt biztos nem iszok, a vezetés miatt .
FIGU
Szia Figu!
Örülök, hogy összejön!
Küldöm sms-ben...

Pontos koordinátákat és egyéb infot csak a komoly érdeklődőknek küldök e-mail-ben: tom@eniac.hu
Nem akarom publikálni minden elérhetőségem... Bár amilyen zsúfolt a fórum, még aki keresné sem találná meg.
jah arra altalaban az a valasz: es akkor nem tudunk venni ilyet onoknel?
A kollégád válasza nem volt egyértelmű. Azt kellett volna írni, hogy a terméket nem forgalmazzuk, keressen másik beszállítót.
Hi ismét!
Most jut eszembe 2004-2006-os Z-750 S- hez nem tud véletlen valaki alkatrészeket bontva ,
a bontók azt hiszem kilőve, már végig kérdezte őket
egyik cimbim kicsit átrendezte a moci elejét , de nem tetszik neki így , inkább vissza alakítaná eredetibe
Pl: fejidom, első féktárcsa és sárvédő ami fontos.
King koma például .
FIGU
EZ a nap vicce
ajanlatkeresre a kollega valasza: sajnos nincs szállítási lehetosegunk.
ugyfel valasza: A futarunkkal el tudjuk hozatni a termeket! - o a beszerzesi vezeto helyettese
Hát igyekszik az ember igyekszik de sajna semmire sincs elég időm
A gyorsulási versenyt sajnálom nagyon, a főnököm is ott lesz 1 szét barkácsolt astrával,
szeretne 1-2 menőt meglepni , na nem virgáccsal mint télapó ,
de este felé oda érek Tomiékhoz, csak hova valaki irgyamá meg
FIGU
ha tobbszor neznel be ide, tudnad, hogy a mult hetvegi buli esonapja van szombaton ugyhogy szombaton eloszor autos valami (gyorsulasi verseny ) lesz Kiskunlachazan, aztan atvonulunk TomLamb-hoz es megsutjuk a szomszed cicusait
Szia Csucsu!
Ne baszki tényleg , éljen éljen
Akkor megyek de sajna csak meló után tudok menni 19 óra magasságában,
érkezés logisztikától függően /hova kell menni /