Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

monnyuk ez engem is meglepet, hogy 6 , 6.5ot etetek meg en is vele...90-110es atlagtemponal.
itt a hegyekben
szerintem, termeszetesen attol csak nooo!
Ja több lesz.
Sziasztok. Új Z1000 tulaj a láthatáron. Ma vettem egy szép ZÉT. ZX9 lett lecserélve, még csak egy tank benzint motoroztam ki vele, eddig tetszik, kivéve a fogyasztása. 7 liter autópályán?! Sportdobtól csökkenhet esetleg?
Ha kell becsukom a szemem és az orrom, de megeszem, hogy neked kedveskedjek.
mar keszen van egy ideje, most pihen a hutoben
remelem holnap nem sulok fel vele
Csak ügyesen csináld. és fincsi legyen.
Házigazdának jelentem, nekiállok a sütinek
remélem, ez jobban sikerül, mint általában a mai nap, különben sírvafakadok....
jó dolgok:rossz dolgok - 1:1.000.000
Meglátjuk. Nem ígérek semmit, rohadt egy logisztikai nap lesz... ráadásul előtt egy jót éjszakázok is...
Remélem holnap ragyogó időnk lesz.
Szia!
Ha jössz hazafele azért egy pár percre beugorhatsz!
Jónagyot!
Holnap a gyorsuláson lesz elvileg pár érdekes talicska. Mármint amerikai... a többi engem személy szerint nem érdekel.
Én személy szerint reggel megyek ki egy közepes méretű csapattal közösen. Viszont legkésőbb 3 környékén tiplizek mert este házavató buliba vagyunk hivatalosak családilag. Az időfutamok 17:00-ig tartanak, ezt követően kategória döntők és abszolút döntők, VIP futamok és érdekességek lesznek.
Pápás
azoknak, akik holnap szivesen jonnenek a kiskunlachazi gyorsulasi versenyre:
info
knapet allitasa szerint, ha az ember az 51es uton behajt Lachazara, akkor ott a nagy keresztezodesnel el kell menni balra, Bugyi fele, es onnan mar csak a repteret kell megtalalni.
térkép 1 - reptér
térkép 2 - utcák
Jo szorakozast!
Nepszabadsag!
Jaj, ne butáskodj, veszem én a lapot
elnezest, csak viragos jokedvemben nem tudom, mit beszelek
Azóta már ki...
esd azota kiolvadt mar a "mindened"
Hali,
Most már egész kibítható, reggel 7.30-körül indultam King-hez, 9 fokban , konkréten befagyott mindenem, pedig fel voltam öltözve rendesen.
baze'...rendesen meleg van kint
majd ma 4től csap ki belőlem a kedves énem
aaaaaaa, en sem ertem lassan biztos felrebeszelek