Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én viszont biztosan részt veszek a holnapi megmozduláson Nem tudom ez mennyire jó hír nektek, majd holnap kiderül
Az AUTENTIKUS teee!

Na végre
ertem
de ha menni kell, hat menni kell ...
Oksa, megvan. Gyári adatok 95-öst irnak. Azért köszönöm szépen az eddigi segítséget is.
De gyárilag melyik van előírva? Mert tudod, ha a 98as van előírva akkor idővel tönkre teszi ha 95sel üzemelteted. Köszönöm
Mindkettő jó
Sziasztok! Lehet hogy hülyének néztek, de ma vettem egy kicsi Z-t. Az első nagy mocim. És szeretném megkérdezni hogy hányas oktánszámú benzinnel meg? 95 vagy 98? Légyszi segitsetek, mert mingyá kifogy a tank
És hogy egy sajnálatos hírt is mondjak, a vasárnapi bulin sajnos nem tudok részt venni, mert este 8-ra ferihegyre kell mennem, családi sofőr leszek és a rokont fuvarozom haza. Ma szóltak, hogy kellek. knapi, a Borsót fenekeld el helyettem. Legalább neked jó legyen.
Ja és csináltam fotót a Csaba féle sérvédőről a gépemen.

Nálam szépen áll.
Halihó. mindenkinek.

na mit fotóztam ma?
Ez egy 1964-es pannonia T8. Hát nem gyönyörű. Teljesen autentukus állapotban. Az utolsó képen egy korabeli fokozatvisszajelzőt láttok.
Úgy hogy az elmúlt 24órából 20at aludtam
Hali
egeszen jo volt, sutottunk foztunk egy csomo dolgot es mindenki jol erezte magat keszult egy csomo kep is, azokat majd hetfon felteszi kollegam a benti halozatra , aztan lesz nagy nevetes
te hogyhogy ilyen koran ebren vagy
Szija:) Nem tudsz aludni?
Milyen volt a Rámpa buli?
Joreggelt
Hello srácok mindenkinek köszi a segitséget hasidom ügyben ,de Mr.Müanyagos Csaba számát,vagy elérhetőségét megköszönném....
képet küldesz róla?Vagy arrol van só ami a képeiden látható?
én is eredetit vennék csk nem 85500 ft-ért..........de lehet hogy ez lessz a vége....

a fenykepeket majd hetfon joooo a mulatsag
Viszlat!
elhuzok ceges bulizni a rampankra majd holnap jovok
mail sent
OMV, nagybetűkkel. Írd le százszor.
Vasárnap..

Legjobbakat
Nahőgyekurak! Én lefaroltam. Pár napig nem leszek. Vasárnap akivel találkozom azzal találkozom, akivel nem azzal nem. Addig is jót ne halljak! Kellemes hétvégét és az időjárás monnyon le! Pápás
neked ez a perverziód baszki
omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv
omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv
omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv
omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv
omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv omv
Mondtam, hogy eltéveszted a beach-et. Az OMV-hez kellett volna menned az OWV helyett.